Autopůjčovna Bahamy

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Bahamy

Najděte levné autopůjčovny v Bahamy vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Bahamy. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Bahamy

Autopůjčovna Bahamy

Půjčovna aut Bahamy

Bahamy nebo Sambandet (Commonwelth of Bahamy) je nezávislá anglicky mluvící země v Západní Indii. Bahamy se skládá z 700 ostrovů nacházejících se v Atlantském oceánu, východně od Floridy v Spojené státy, severně od Kuby a zbytek na Karibské moře a na západ od Turků a Caicos ostrovy.Souostroví se skládá ze 316.182 (2012) obyvatel.

Bahamy se také skládá z více než 2000 ostrovů a útesů prodloužení 850 km jihovýchodně od východního pobřeží USA. Nejbližší sousedé jsou na severozápadě Spojených států, Kuby a Haiti v jihozápadní a britských kolonií Ostrovy Turks a Caicos na jihovýchod. Malebné ostrovy přitahují miliony turistů ročně.

Největší ostrov na Bahamách, je na západ a tzv. Andros. Hlavní město Baham a největší město, Nassau, se nachází na malém ostrově New Providence.Jiné důležité ostrovy patří Grand Bahama, ohnul ostrov, Long Island, San Salvador, Eleuthera a Great Abaco.

Když Kryštof Kolumbus poprvé objevil Ameriku 12 Října 1492 byla první na Bahamách přišel k. Arawak Indi, kteří žili na ostrovech byly rychle vyhlazeni nebo deportováni Španěly. Britští piráti, pašeráci, psanci a vykonávané zanechaly své stopy na ostrovech na mnoho let. Bahamy se stal britskou korunní kolonií v 1718. V roce 1973, byl Bahamy plná nezávislost, a vznikla jako samostatný stát, ale pokračoval být členem společenství národů (dříve „Britské společenství“) s královnou Elizabeth II jako hlava státu.

Státy jsou závislé na zahraniční investice a dovoz o všech potravin a průmyslových výrobků z USA. Čína je hlavním zahraničním investorem.Ale Bahamy jsou stále stabilní ekonomika než mnoho jiných sousedů Karibiku. Cestovní ruch je hlavním zdrojem příjmů, více než polovina HDP země pochází z cestovního ruchu. Je to hlavně příjemné tropické klima a krásné písečné pláže obklopené korálovými útesy, které lákají turisty. Každý rok, 4,5 až 5 milionů turistů půdy. Ostrovy mají subtropické až tropické klima, které je moderovaný Golfského proudu, a to zejména v zimě.

Bahamy má několik letišť. A co je nejdůležitější, Lynden Pindling mezinárodní letiště na New Providence, Grand Bahama International Airport na Grand Bahama Island, a Marsh Harbour mezinárodního letiště na ostrově Abaco.

Populární destinace pro pronájem aut

Menu