Autopůjčovna Nassau

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Nassau

Najděte levné autopůjčovny v Nassau vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Nassau. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Nassau

Autopůjčovna Nassau
Půjčovna aut Nassau

Nassau je hlavní a největší město na Bahamách společenství. Město se nachází na ostrově New Providence a má populaci 248.948 (2010) obyvatel, tj. 70 procent z celé populace Bahamy.

Když Britové zrušili mezinárodní obchod s otroky v roce 1807, tisíce osvobozených Afričanů osvobozen od otrokářských lodí od New Providence. Historicky, Nassau považována pevnost pro piráty, a dnes část tohoto dramatického a vzrušující příběh zažil na Pirate muzeu.

Nassau atraktivní přístavní město, kde je možné najít pestrou směs starého světa s koloniální architekturou, a rušné moderní přístav. Má malebné staré město, které je velmi vhodné pro pěší. Příjemné tropické monzunové klima a na Bahamách ostrovů přírodní krásy dělal Nassau populární turistickou destinací. Je to jen 290 mil od Miami, a zejména, že je populární místo pro dovolenou pro Američany.

Cable Beach je město nejslavnější hotel okres známý pro jeho velký hotelový komplex, restaurace a zlaté písečné pláže. To je také Crystal Palace Casino. Nejviditelnější atrakcí je Atlantis se nachází na Paradise Island nedaleko Nassau. Atlantis není nic menšího než jeden z nejluxusnějších, nejdražších a největších zařízeních, a snový svět pro ty, kteří mají peněženku pro něj.

Lynden Pindling International Airport se nachází 10 km západně od Nassau.