Autopůjčovna Bali

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Bali

Najděte levné autopůjčovny v Bali vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Bali. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Bali

Autopůjčovna Bali
Půjčovna aut Bali

Ostrov Bali leží mezi Javou a Lombok v Indonésii, a část Sunda ostrovy. Bali je také oddělenou provincií v Indonésie, z nichž 4,2 milionu obyvatel (2012).Hlavním městem je Denpasar, který se nachází na jižním pobřeží ostrova. To má asi 700.000 obyvatel (2010).

Interiér Bali dominuje směru východ-západ pohoří, kde nejvyšší vrchol je stále aktivní vulkán Gunung Agung (3142 m). Sopka měla jeho poslední hlavní erupce v roce 1963, když mi bylo asi 1500 lidí zemřelo. V opačném případě, Bali většinou úrodnými rovinami, kde je hlavně kultivovaný rýže, kukuřice, kokosové ořechy, káva a ovoce.

Bali má tropické podnebí, což znamená, že je teplo po celý rok – Ostrov je obklopen pozváním bílými plážemi. Populární místa pro surfování a koupání a noční život jsou oblasti kolem měst Kuta a Seminyak velmi jih. A Nusa Dua a Jimbaran, který se nachází ve stejné oblasti, je známý pro jeho mnoho luxusních hotelů. Je to kousek odtud do hlavního města, což samozřejmě nabízí také řadu příležitostí pro nákupy a noční život.

Pokud chcete více aktivní dovolenou, výlet do sopky Gunung Agung doporučit. Mnoho lidí jít tam nahoru, aby si nezapomenutelný východ slunce. K dispozici je také jezero Batur, kde si můžete pronajmout loď – nebo můžete navštívit Bali největší hinduistický chrám, Besakih, který se nachází na úpatí sopky.

Existuje několik národních parků ve městě Bali. Největší a nejpopulárnější je West Bali National Park, který se nachází na poloostrově v rohu severozápadní části ostrova. Park má rozlohu 190 km2 celé a nabízí mimořádně bohaté flóry a fauny.

Jinak Bali má mnoho jedinečných kulturních zážitků nabídnout. Městečko Ubud, který se nachází 22 km severně od Densapar, která se specializuje na umění. Kromě mnoha uměleckých obchodů a tanec je město známé především pro nádherné Monkey přírodní rezervace lesa.

Také ve východní části Bali, tam jsou různé atrakce – od tradičního vesnického balijské kultury ke slunci a pláže v Padangbai a Candidasa. A v obci Tirta Ganga, můžete zažít velkolepý „vodní palác“. Jedním z nejnavštěvovanějších míst v celé západě je starověký chrám Tanah Lot, který je postaven na skále v oceánu.

Nejbližší letiště je Denpasar International Airport (Ngurah Rai), který se nachází v Kuta, ca. 17 km jihozápadně od hlavního města Denpasar.