Autopůjčovna Indonézie

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Indonézie

Najděte levné autopůjčovny v Indonézie vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Indonézie. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Indonézie

Autopůjčovna Indonézie

Půjčovna aut Indonézie

Indonésie je souostroví skládající se z 17 ostrovů 506 se nachází v jihovýchodní Asii mezi Austrálií a asijské pevniny.Šest největších a nejlidnatější ostrovy, Sumatra, Java, Sulawesi, Bali, Kalimantan a Irian Jaya. Indonésie je svět je čtvrtý nejlidnatější země s 237 424 363 (2011) obyvatel.Hlavním městem je Jakarta.Indonésie sdílí dlouhé hranice s Papui-Nové Guineji, Východním Timoru a Malajsie.Ostatní sousedé jsou Filipíny, Austrálie a Singapuru

Indonésie se nachází v oblasti, kde se tři části kůry se setkají. Země proto má velký počet aktivních sopek a zemětřesení jsou běžným jevem.

Indonésie je zemí s největším počtem muslimů na světě, ale kultura také nese známky náboženské rozmanitosti s vlivy od hinduismu, buddhismu, islámu a animismu. Populace je různorodá s více než 300 etnických skupin, většina z nich jsou Malajský.

Země byla holandská kolonie od 1799 až do roku 1949. Generál Suharto chopil se moci v převratu podporovaném CIA v roce 1967, a nepokoje, které následovaly, stovky tisíc obyčejných lidí obviněných z toho, že komunisté a levicové a zabil. Suharto odstoupit v roce 1998 po masivní tlak a díky rozšířené korupci a závažné finanční problémy.

7. 12. 1975 Indonésie napadla Východní Timor, který se právě stal nezávislý Portugalska, a dělal to součástí Indonésie.Přibližně 200 000 Východní Timor šle byli zabiti, to dělá asi třetinu populace.Východní Timor získal nezávislost 20 05. 2002

Země má tropické přímořské klima a vysoká vlhkost. Vyskytují se slabé změny v teplotě a průměrná teplota je 27-28 stupňů v nížinách. Ostrovy jsou charakterizovány zalesněnými horami a lesy pokrývají 70% země výměry půdy. Indonéská nejvyšší hora je Puncak Jaya je 5030 m. Deštný prales v Indonésii je třetí největší na světě a odlesňování je hlavní hrozbou.

Země je oblíbeným cílem turistů, a v roce 2009, 6,5 miliónů turistů navštívilo zemi. V první řadě atrakcí jsou jeho příjemné klima a pláže. Nejoblíbenější destinací je slavný resort ostrova Bali.To má nejen velkou scenérie a pláže, ale je známý pro svou kulturu a umění tanečních, sochařství, malířství, řemesla a hudby.

Hlavní letiště je Soekarno-Hatta International Airport v Jakartě. Druhým nejnavštěvovanějším se nachází ve východní Jávě a Juanda mezinárodního letiště. Na Bali je Ngurah Rai International Airport.

Populární destinace pro pronájem aut

Menu