Autopůjčovna Filipíny

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Filipíny

Najděte levné autopůjčovny v Filipíny vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Filipíny. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Filipíny

Autopůjčovna Filipíny
Půjčovna aut Filipíny

Filipíny jsou øyrepublikk v jihovýchodní Asii, která se skládá z 11 hlavních ostrovů a více než 7000 menších ostrovů. Populace 92337852 (2011) obyvatel z něj dělá jeden z nejlidnatější země v Asii, a populační růst je rovněž vysoká.Filipíny hraničit s Indonésií na jihu, Singapur, Malajsie, Vietnam a Kambodža na západ, Čína, Hong Kong a Tchaj-wanu na jihu.K východu je Philippine Sea, na západ v Jihočínském moři a Celebeshavet jižní. Největší ostrovy jsou Luzon na severu a Mindanao na jihu. Více než třetina obyvatel žije v Luzon a je to tady, že kapitál Manilase nachází.

Země byla španělská kolonie 1521 – 1898 a pak americká kolonie až do roku 1946. Je s Východním Timoru a Jižní Koreou jedné ze tří asijských zemí s křesťanství jako dominantní náboženství

V roce 1960, na Filipínách byla druhá nejbohatší země v Asii po Japonsku. Dvě desetiletí pod vládou Ferdinanda Marcose „významně přispěla k zemi není dále rozvíjena s ostatními zemích jihovýchodní Asie. Ferdinand Marcos se dostal k moci v roce 1965 a vládl zemi jako diktaturu, než on byl sesazen v převratu v roce 1986. Na více než 1000 párů bot, které byly nalezeny po Ferdinandovi manželky Marcos Imelda poté, co odešel do exilu, stojí jako svědectví na luxusní život měli. V roce 1970 – a 1980-rok nárůst rozdílů mezi nejbohatšími a nejchudšími mnohem rychleji než v jiných zemích v regionu, a problému chudoby je nyní velmi vážná. Obyvatelstvo je velmi komplexní a heterogenní t s různých etnických skupin, většina z nich Malay původu. Celkem, asi 80 ethno-lingvistické skupiny.

Podnebí je tropické, a od března do května, jsou nejteplejší měsíce. Deštivá sezóna trvá od června do října. S tisíci ostrovy Filipín má hodně co nabídnout. Boracay a Malapascua jsou jen dvě z několika ostrovů, známý pro své krásné bílé pláže. Camarines Sur má centrum vodních sportů, krásné korálové útesy a pláže s oběma bílé a černé pískem. Bacolod je známý pro bytí město úsměvy, protože roční masky festivalu. Zamboanga má pověst „latinské město v Asii“ a zajímavý, protože z historických památek, kostelů a mešit.

Hlavní letiště je Ninoy Aquino mezinárodní letiště v Manile.K dispozici jsou také mezinárodní letiště Cebu, Clark Freeport Zone, Angeles, Davao, Kalibo, Laoag, Manila a Zamboanga.

Populární destinace pro pronájem aut