Autopůjčovna Malajsie

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Malajsie

Najděte levné autopůjčovny v Malajsie vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Malajsie. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Malajsie

Autopůjčovna Malajsie
Půjčovna aut Malajsie

Malajsie je země v jihovýchodní Asii, který se nachází částečně na poloostrově v Asii pevniny a částečně na severní třetině ostrova Borneo. Je to federace se skládá ze třinácti států. Kapitál Kuala LumpurNachází se severozápadně od pevniny.Několik malých ostrovů patří také k zemi.

To hraničí s pevninu s Thajska na severu a ostrovem Singapuru na jihu, kde je most.Na Borneu existují hranice na Brunej na severu, a Indonésie na jihu.Malajsie je směs moderního světa a rozvíjející se země dělá to vzrušující místo určení.

Populace je 28859154 (2011) obyvatel.Malajsie je multikulturní společnost. Zatímco Malajci tvoří 52% většinu, tam jsou také 27% Číňan, 9% indické a různé seskupení 13,5% „jiní“, a 12% z původních obyvatel (Orang Asli). Proto je také hojnost víry a náboženství, s islámem, křesťanstvím, buddhismus, taoismus, hinduismus, Sikhism a dokonce šamanismus na mapě. Země byla i portugalské a britská kolonie. To stalo se nezávislé od Británie v roce 1957.

Malajsie je známý pro jeho biologickou rozmanitost. Přibližně dvě třetiny země je pokryta deštným pralesem, část lesa je 130 milionů let.

Taman Negara Národní park je jedním z nejstarších tropických deštných pralesů na světě. Má masivní stromy, vodopády a je útočištěm pro ohrožené druhy, jako Asijský slon, tygr, leopard a nosorožec. S jeho 4095 m, Mount Kinabalu, nejvyšší hora na Borneu. Tioman Island je malý ostrov se nachází při východním pobřeží poloostrovní Malajsie. Ostrov je obklopen mnoha bílými korálovými útesy, což je rájem pro potápěče. Malajsie nejslavnější dovolené, Langkawi, souostroví 99 ostrovů. Nejoblíbenější pláže jsou jeden na západním pobřeží s širokou řadou restaurací a nočních podniků.

Jednou z hlavních atrakcí je Petronas Towers v Kuala Lumpur, dvojčata na 403 m, který byl na světě nejvyšší budovy, když byly dokončeny v roce 1998, a udrželo tento stav až do roku 2004. Jsou odrazem muslimského náboženství Malajsie.

Malajsie má osm mezinárodních letišť. Největší je Kuala Lumpur International Airportse nachází 80 km mimo Kuala Lumpur.

Populární destinace pro pronájem aut