Autopůjčovna Kuala Lumpur Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Kuala Lumpur Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Kuala Lumpur Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Kuala Lumpur Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Kuala Lumpur Letiště

Autopůjčovna Kuala Lumpur Letiště

Půjčovna aut Kuala Lumpur Letiště

Kuala Lumpur International Airport (KUL) je Malajsie Největší letiště.Nachází se v Sepangu, ca. 50 km jihozápadně od hlavního města Kuala Lumpur, a byl oficiálně se otevřel na 27 Června 1998.Tolik jako 35 milionů cestujících ročně servisované zde a letiště je proto také jedním z největších v jihovýchodní Asii.

Tam jsou dva terminály na letišti (Hlavní terminál a Satellite Terminal), které jsou navzájem propojeny pomocí automatického vlaku. Letiště je základnou pro letecké společnosti Malajsie Airlines a AirAsia, ale jinak pevné trasy připojení (přes mnoha mezinárodních leteckých společností) do řady destinací po celém světě.

Existují dva vlaky mezi letištěm a Kuala Lumpur: velmi rychle a bez řídícího programu metro express, a další tradiční vlak sleduje stejnou cestu, ale zastaví se na několika stanicích. Jinak existuje mnoho autobusů z hlavního nádraží v suterénu garáže Parkování na letišti. Pokud se rozhodnete vzít si taxi (pevné ceny do Kuala Lumpur centra), můžete si koupit si jízdenku předem v příletové hale.

Pokud chcete půjčit auto v Kuala Lumpur, má řadu autopůjčoven v jejich poboček na letišti – včetně Avis, Budget, Hertz, National a Thrifty.

Veřejné prostory hotelu Kuala Lumpur International Airport je velmi dobrá. To má několik restaurací a snack barů v obou terminálech, stejně jako dobrý výběr obchodů, hřiště pro děti, atd.

K dispozici jsou dva hotely na letišti – KLIA Pan Pacific Hotel a tranzitním hotelu. Navíc, tam jsou dva hotely se nacházejí v těsné blízkosti areálu letiště – Concorde Inn Hotel a Hotel Empress.

Menu