Autopůjčovna Penang

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Penang

Najděte levné autopůjčovny v Penang vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Penang. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Penang

Autopůjčovna Penang
Půjčovna aut Penang

Penang je sultanate nebo stát federace v Malajsii. Nachází se na severozápadním pobřeží Malajského poloostrova,, konkrétně úžiny Malacca a populace je kolem 1,5 milionu (2010). Hlavním městem je Georgetown. Stát zahrnuje, kromě ostrova Penang, také kontinentální Seberang Prai oblasti. Jeden z nejdelších mostů, které spojují ostrov Penang s pevninou.

Penang je důležitým dopravním uzlem v Malajsii.Je vybaven rušného přístavu, mezinárodní letiště a dobře rozvinutou železniční spojení jak s zbytku země a se sousedními Thajsko.

Město George Town je Penang největší město. Mezi 80 a 90% populace státu žije v metropolitní oblasti.

Město láká turisty z celého světa, především z důvodu zvláštní atmosféru města, kde jsou malebné, úzké uličky a celou nesčetné množství obchodníků pouličních různých druhů.

George Town se vyznačuje multi-kulturní populace. Kromě mešit a chrámů, které jsou často umístěny vedle sebe, jsou působivé budovy a to jak v anglickém stylu koloniální (např. Town Hall) a tradiční čínské architektury (jako „klan dům“ Khoo Kongsi).

V opačném případě, hora Penang Hill je oblíbenou turistickou destinací. Je Malajsie je první horské stanice 830 m – a máte na výběr na procházku, nebo použít jeden z zakázkových vagónů na vrchol. Odtud je nádherný výhled na Penang a pevnina.

Mnoho návštěvníků také vzít na výlet do vesnice Ayer Itam. Tam je ve skutečnosti jedním z nejkrásnějších buddhistických chrámů po celé jihovýchodní Asii – Kek Lok Si. To sedí majestátně na kopci, a centrální chrámový komplex je „Deset tisíc Buddhů Pagoda“. Top – na vrcholu počtu podlaží – je ozdoben zlatou spirálovitém vrcholu.

Penang International Airportse nachází 16 km jižně od Georgetownu.