Autopůjčovna Thajsko

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Thajsko

Najděte levné autopůjčovny v Thajsko vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Thajsko. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Thajsko

Autopůjčovna Thajsko

Půjčovna aut Thajsko

Thajsko se nachází v jihovýchodní Asii, a má přibližně 66 milionů obyvatel (2010). To je ohraničené na severovýchod a východ do Laosu, Kambodži na jihovýchod, na jihu zálivu Thajska a Malajsie, v jihozápadní části Indického oceánu na západě až Myanmar (dříve Barma).

U pobřeží je řada menších ostrovů náležejících do Thajska.

Krajina v Thajsku může být rozdělena do čtyř částí: hory na severu – kde země je nejvyšší hora „Don Inthanon“ zvedá 2595 metrů nad mořem, centrální roviny řeky Menam (Chao Phraya), Korat Plateau na severovýchodě, který je 100 až 200 m, a poloostrov na jihu – které jsou součástí Malajského poloostrova s ​​nízkými kopci přerušil izolované horní Khao Luang (1786 m)

Thajsko má tropické monzunové klima s vysokými teplotami po celý rok. Nejvíce srážek spadne v období od května do září.

Kapitálu Bangkok Centrálně umístěný v zemi a je Thajsko je největší město s 8 milionů lidí.Bangkok je také země je nejvíce důležité hospodářské, obchodní a kulturní město a je navštěvován více než 15 milionů turistů ročně. Bangkok je shopper rájem, a město je jedním z nejlepších světových hotelů.

Další velká města v Thajsku, Nakhon Ratchasima, Udon Thani, Nakhon Sawan, Chiang Moi a Phuket. Ta je možná jeden z nejslavnějších v jihovýchodní Asii turistické destinace, protože z nejkrásnějších pláží a potápěčských zařízení.

Thajsko je velmi populární turistickou destinací a má – kromě rajské pláže – velké nákupy, velké kultury, skvělé jídlo a krásné scenérie.

Thajsko je hlavní letiště je Suvarnabhumi Airport, který se nachází 30 km východně od Bangkoku.Jiné hlavní mezinárodní letiště Phuket Airport a Don Muang Airport (30 km severně od Bangkoku).

Menu