Autopůjčovna Bangkok

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Bangkok

Najděte levné autopůjčovny v Bangkok vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Bangkok. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Bangkok

Autopůjčovna Bangkok
Půjčovna aut Bangkok

Bangkok je hlavním městem Thajska, a nachází se na obou březích řeky Chao Phraya – asi 40 mil od místa, kde se vlévá do zálivu Thajska. Město má oficiální populaci více než 8 milionů (2010), ale kvůli tomu, že v každém okamžiku udržet velké množství neregistrovaných uchazeče o zaměstnání v oblasti, se odhaduje, že čas od času mohou být téměř dvojnásobný počet lidí v Greater Bangkok.

Bangkok je hlavním městem Thajska od roku 1782, a první roky města byl nazýván Bang Makok („místo olivových stromů“).Centrum bylo původně obehnáno hradbami a protkaná kanály. Jedná se o 2 Druhá světová válka byla vyplněna, jako součást modernizace města. Na oplátku, Bangkok v posledních desetiletích stala městem s obrovským provozem a znečištění problémy. Hospodářský růst byl pozoruhodný – a většina z průmyslu Thajsku je soustředěna v okolí hlavního města. Speciální průmyslové zóny, kde mezinárodní korporace investují a etabloval vytvořen ve venkovských oblastech. Bangkok jinak se vyvinul, aby se stal finančním centrem této části jihovýchodní Asie.

Existuje celá řada zajímavých atrakcí v Bangkoku – včetně několik velkých buddhistických chrámů a pagody – a téměř 700 klášterů. Nejznámějším konkrétním atrakcí je palácový komplex v historické části města, včetně královského paláce a buddhistického chrámu Wat Phra Kaew. Tento chrám má více než 100 zlatých věží a mosaikkbekledde – a byl postaven ve stejném roce město bylo založeno. Wat Pho, který je poblíž, je známý pro své 46 metrů dlouhé sochou ležícího Buddhy. Na druhé straně řeky se nachází velkolepý buddhistický chrám Wat Arun, který je stejně starý jako Wat Phra Kaew.

Mezi všemi ostatními památkami krále Bangkoku Bhumibol fotografické muzeum zmínil – stejně jako Thajsko nejznámější nákupní ulice „baťůžkáři“ – Khao San Road.

Nejbližší letiště je Bangkok Suvarnabhumi Airport, který se nachází 25 km východně od hlavního města.