Autopůjčovna Bangkok Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Bangkok Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Bangkok Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Bangkok Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Bangkok Letiště

Autopůjčovna Bangkok Letiště
Půjčovna aut Bangkok Letiště

Bangkok Suvarnabhumi Airport (BKK) se nachází 25 km východně od hlavního města – a je také známý jako New Bangkok mezinárodního letiště. Letiště bylo otevřeno v roce 2006, nahrazovat staré letiště Don Mueang Bangkok. Letištní řídící věž, se svými 132 metry, na světě je nejvyšší – a terminál je druhým největším světovým. Je složena ze sedmi křídel – dvě pro vnitrostátní dopravu a pět pro mezinárodní dopravu. Až 70 milionů cestujících jsou podávány každoročně zde.

Bangkok letiště je hlavní rozbočovač pro několik hlavních leteckých společností, včetně thajské aerolinie mezinárodní, Bangkok Airways a Orient Thai Airlines. Existuje velké množství pevných linek, provozovaných několika leteckými společnostmi mezinárodní do destinací po celém světě.

Tam byly žádné vlaku mezi letištěm a Bangkoku, ale linka je ve výstavbě. Jeden může nicméně rozhodnout expresní autobus, místní autobus nebo taxi. Pokud chcete půjčit auto na letišti, můžete se obrátit na které z mnoha nájemních agentur, které jsou zastoupeny zde. Patří mezi ně Avis, Budget, Europcar, National, Sixt a Thrifty.

Veřejné prostory na letišti jsou dobré, a řada barů, kaváren a restaurací na Bangkok Airport. Většina z nich se nachází v odletové hale ve čtvrtém patře. Naleznete zde většinu obchodů, ale jsou zde i některé obchody v druhém a třetím patře.

Nejbližší hotely jsou Novotel Suvarnabhumi Airport, který se nachází na areálu letiště – vis vis terminálu.

Podle majetku nebo to může být uvedeno, že letiště nabízí několik aut kanceláře, zasedací místnosti, velká konferenční místnost – stejně jako administrativní pomoc a překladatelské služby.