Autopůjčovna Phuket

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Phuket

Najděte levné autopůjčovny v Phuket vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Phuket. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Phuket

Autopůjčovna Phuket
Půjčovna aut Phuket

Phuket je hlavním městem jižního thajské ostrova Phuket, který také představuje samostatnou provincii. To dostalo oficiální status města až v roce 2004 – a v současné době (2010) obyvatel kolem 85.000.

Phuket je především známý pro své pláže a noční život a jeho mnoho skvělých restaurací. Město a ostrov má také řadu dalších aktivit nabídnout. Příklad, jeden může zrušil den do chrámu turné a navštívit jednu nebo více z přibližně 30 buddhistických chrámů a klášterů na ostrově. Některé z nejkrásnějších je Wat Chalong (což je zvláště bohatě zdobené) a Wat Phra Thong („Golden-Buddha Temple“).

Další oblíbenou destinací je Khao Phra Taheo National Park. Nachází se v severní části ostrova Phuket, a zahrnuje Thajské poslední zbytky původních deštných pralesů deštných pralesů, a velkolepé vodopády.

Úplně jiný druh zážitku můžete získat na adrese Phuket motokárová dráha. Je postaven jako 8 čísel, a také mají malé automobily, které jsou určeny pro děti.

Jinak, Phuket je známý rájem pro potápěče. Andaman Sea je považován za jeden z deseti nejlepších potápěčských lokalit. Zde můžete získat unikátní podvodní dobrodružství korálových útesů, tropické ryby a jiné exotické mořský život.

Nejbližší letiště je Phuket International Airport, který se nachází 20 km severně od města.