Autopůjčovna Kuala Lumpur

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Kuala Lumpur

Najděte levné autopůjčovny v Kuala Lumpur vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Kuala Lumpur. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Kuala Lumpur

Autopůjčovna Kuala Lumpur
Půjčovna aut Kuala Lumpur

Kuala Lumpur je hlavní město Malajsie, se nachází západně od země – asi 40 km od pobřeží.To je také centrem samostatného spolkovém území v rámci státu Selangor limitů. Populace je asi 1,8 milionů, a město má silnou pozici jako hlavní Malajsie obchodní, kulturní a vzdělávací centrum.

Kuala Lumpur byl založen jako hornické město v čínské v roce 1857 a rychle rozvinula s více a více funkcí. V posledních letech, expanze ve směru moderní metropole byl impozantní.

Dnes Kuala Lumpur je zřetelně označeno rychlému a silnému Malajsie hospodářský růst a moderní architektury s vysokými budovami a kancelářských budov charakterizovat velké části městské krajiny. Přesto město má také řadu více tradiční architektury předvést, jak čínské a islámské inspiroval. Vývoj vedl, aby se vytvořil více center. Většina památek se nachází v tradičním centru, které se nachází na soutoku řek Kelang a Gombak setkat.

Mezi přírodní návštěv cílů merdeky („Náměstí Svobody“), který Malaya-Federation byla vyhlášena v roce 1957. Také Town China Town, s jeho nezaměnitelným čínského znaku, musí být uvedeny. Další tradiční zajímavostí je Národní shromáždění, Národní památník, Národní mešita a několik zajímavých muzeí. Rodiny s dětmi budou také často přidat zpět silničního Activity Park Taman Tasek Perdana.

Pokud jde o moderní architektuře, existuje několik prominentních mrakodrapy, které značně přispívá k vytvoření Kuala Lumpur „panorama“. To platí především pro Malajsii Telecom budovy (310m), Plaza Rakyat (382 m) a 450 m vysoké tvillingskyskraperen „Petronas Twin Towers“. Velkolepé lávka spojuje 41 a 42 patro ze dvou „věží“ – a od toho to je 170 metrů dolů na úroveň ulice.

Město je jinak zřejmé multikulturní charakter, kde je možné vidět minarety, věže, čínské pagody a indických chrámů vedle sebe.

Nejbližší letiště je Kuala Lumpur International Airport, což je cca. 50 km jihozápadně od města.