Autopůjčovna Jakarta

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Jakarta

Najděte levné autopůjčovny v Jakarta vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Jakarta. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Jakarta

Autopůjčovna Jakarta
Půjčovna aut Jakarta

Jakarta (dříve Batavia a Djakarty) je hlavní město Indonésie, a má asi 9,6 milionu obyvatel (2010).Město je téměř úplně dospělý spolu s několika menšími sousedními městy a metropolitní oblast – tzv. Jabotabek – má celkový počet obyvatel více než 28 milionů dolarů.

Jakarta se nachází na severozápadním pobřeží ostrova Jáva, v ústí řeky Ciliwung. V zimě jsou město a okolí často vystaveny silných monzunových větrů a záplav.

Došlo k osídlení zde od 400 let, a příběh od té doby poměrně bouřlivé.Nizozemskostalo v roce 1600 a pak Batavia centra města jejich východní Indie obchodu, a holandský nadvláda trvala až do Indonésie se stala nezávislým státem v roce 1949.

Panoráma se vyznačuje mnoha různých epoch v historii v Jakartě, zejména koloniálních – kde oba holandština, čínština, a Arabská kultura zvítězil. Moderní část města vévodí širokými bulváry a zejména podél hlavní ulice „Jalan Thamrin“ to uvedené množství mrakodrapů.

Jakarta nabízí několik zajímavých muzeí – včetně Národní muzeum Gajah. V opačném případě, jak staré město a přístav tradiční Sunda Kelapa – s více stálými ukotvených škunerů – stojí za návštěvu. Dalšími typickými turistické zajímavosti v blízkém okolí Sea World a Ragunan Zoo, která má asi 300 různých druhů zvířat předvést.

Oblíbenou kulturní atrakcí ve městě, Art Centre „Taman Ismail Marzuki“. To je doma k takové Jakarta Art Institute a Jakarta planetárium.

Jakarta je také město, kde si můžete udělat mnoho zajímavých nákupů. Kromě několika velkých nákupních center, tam je několik zajímavých a tradiční trhy. Jinak Jakarta je gurmán město, kde se kromě mezinárodních jídel se mohou těšit také indonéské pokrmy, které jsou často založeny na mořské plody (ryby a korýši), stejně jako rýže, kokosové mléko a čerstvou zeleninou.

Klima je tropické Jakarta – s velmi horkými léty. Nejlepší doba k návštěvě severní Evropany je tedy období od listopadu do března.

Nejbližší letiště je Soekarno-Hatta International Airport, což je cca. 32 km severozápadně od centra města. To je největší letiště v Indonésii.