Autopůjčovna Banja Luka

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Banja Luka

Najděte levné autopůjčovny v Banja Luka vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Banja Luka. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Banja Luka

Autopůjčovna Banja Luka
Půjčovna aut Banja Luka

Banja Luka je druhým největším městem v Bosně a Hercegovině a město Republiky srbské.Město se nachází severozápadně od země u řeky Vrbas a má 227.000 (2008) obyvatel.

Banja Luka má kontinentální podnebí s chladnými zimami a horkými léty. Město je doma k univerzitě Banja Luka, stejně jako řada státních institucí v Bosně a Hercegovině. Po válce na Balkáně v roce 1990, byla ekonomika zle hit. Ale v posledních letech město zažilo hospodářský růst.

Město bylo není ten, který byl nejvíce zasažen během války, ale všechny mešity postavené v 1400 – a 1500 bylo zničeno. Jeden z nich byl Ferhadijamoskeen stojí na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Area a zbytky mešity je nyní národní kulturní památkou Bosny a Hercegoviny.

Další zajímavé stavby jsou koncertní sál a galerie Banski Dvor (Místodržitelský palác) v centru města. Klášter Gomionica z roku 1500 se nachází v blízkosti Banja Luka má sbírku starých ikon z období kolem roku 1700. Kastel pevnost na břehu řeky Vrbas má historii, která sahá až do římských dob. Gospodska ulice je hlavní ulice s dobrým výběrem obchodů, hospod a restauracemi.

Vzhledem k tomu, ze z mnoha parků a více než 10 000 stromů bylo Banja Luka dříve nazvaný „Green City“. Město se nachází v krásné lokalitě na zalesněném Banja Luka údolí. Nedaleko je Dinaric pohoří, a proto je dobré možnosti využití volného času v oblasti rybolovu, pěší turistiku a rafting také. Existuje také několik horkých pramenů a lázně.

Banja Luka International Airportse nachází 23 km severovýchodně od města.