Autopůjčovna Bosna Herzegovina

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Bosna Herzegovina

Najděte levné autopůjčovny v Bosna Herzegovina vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Bosna Herzegovina. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Bosna Herzegovina

Autopůjčovna Bosna Herzegovina
Půjčovna aut Bosna Herzegovina

Bosna a Hercegovina obklopen Chorvatsko na západ a Srbskem a Černou Horou na východě, a má pouze pobřežní pás 26 km na jihu Jaderského moře.Jeho populace je 3.839.737 (2011) obyvatel.

Bosna a Hercegovina Černá Hora může být rozdělena do tří geografických zón. Od severozápadu k jihovýchodu země provozuje Dinárské Alpy s Maglić, země je nejvyšší vrchol, v 2386 m. Centrální do země, nízké hory, a oblast je bohatá na lesy a minerály. Na severním okraji Chorvatsko je, a řeka Sava poskytovat úrodné zemědělské oblasti.Většina z Bosny a Hercegoviny a Hercegoviny má kontinentální klima s chladnými zimami a horkými léty.

Jugoslávie byla založena v roce 1918 1 Druhá světová válka skončila, a až do roku 1992, Bosna a Hercegovina se stala republikou Socialistické federativní republiky Jugoslávie. V roce 1989 rozpadly spolupráci v Jugoslávii a Bosna a Hercegovina Černá Hora stala nezávislou o několik let později, v roce 1992. Srbové proti, protože oni chtěli silou a napadl sousední 6 dubna 1992. Jeden z nejslavnějších událostí ve válce, genocida ve Srebrenici 1 Července 1995, kdy srbské síly zabily 8000 civilistů. Událost stojí jako jeden z nejhorších válečných zločinů po válce v Evropě. Válka trvala tři roky, do 14 Prosince 1995 stál 100.000 životů a 2,5 milionu.

Země je stále ovlivněn válkou, která způsobila obrovské ekonomické ztráty. Hospodářská situace v Bosně a Hercegovině a Hercegovině je obtížné, s nízký hospodářský růst, obchodní deficit a vysokou nezaměstnanost. Ale Země je bohatá na přírodní zdroje a má potenciál stát se významným ekonomika.

Cestovní ruch je v dané zemi růst. Bosna a Hercegovina je známý pro svou zajímavou architekturou se směsí románské, středověké, Ottoman a Austro-maďarská vlivu. V zimních podmínkách pro lyžování je velmi dobrá, a krátké pobřeží jsou krásné pláže, aby se těšil v letních měsících. Neum je krásné pobřežní město. Další zajímavostí jsou Međugorje, který je jedním z nejvýznamnějších poutních míst v Evropě kolem milionu návštěvníků poutníků ročně. Sarajevo je skvělé město pro návštěvu s nočním životem, trhy, kostely a mešity, mimo jiné, byla doporučena Lonely Planet.

Největší letiště je Sarajevo International Airport Nachází se kousek od Sarajeva.Druhým největším je Banja Luka International Airport, 18 km mimo město Banja Luka.

Populární destinace pro pronájem aut