Autopůjčovna Srbsko

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Srbsko

Najděte levné autopůjčovny v Srbsko vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Srbsko. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Srbsko

Autopůjčovna Srbsko
Půjčovna aut Srbsko

Srbsko je největší z Bývalé jugoslávské republiky v jihovýchodní evropské oblasti Balkánu. Země má společnou hranici s Bosna a Hercegovina, Chorvatsko, Maďarsko, Bulharsko, Makedonie, Kosovo a Černá Hora.Jeho populace je přibližně 7,4 milionu (2010).

Hlavní město Srbska, Bělehrad, a má asi 1,6 milionu obyvatel.Bělehrad Centrálně umístěný v zemi.Další velká města jsou Novi Sad, Niš a Kragujevac.

Krajina v Srbsku je ovládán rovinami na severu a relativně vysoké hory na jihu. Dunaj protéká řeka od Rusko a do Srbska – a tam, kde se setkává s menší řeky Sávy – je hlavním městem Bělehrad.

Bělehrad je velmi krásné město, a to také má mnoho historických a architektonických památek – včetně starobylé pevnosti Kalemegdan. Ve městě Vojvodiny – se nachází v severní části země – tam je hodně dobře zachovalé architektury z období baroka.

Srbský největší letiště je Bělehrad Niklas Tesla International Airport, který se nachází jen kousek od hlavního města.Dalším důležitým mezinárodní letiště je Nis Letiště Konstantina Velikého.

Populární destinace pro pronájem aut