Autopůjčovna Makedonie

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Makedonie

Najděte levné autopůjčovny v Makedonie vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Makedonie. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Makedonie

Autopůjčovna Makedonie

Půjčovna aut Makedonie

Makedonie je vnitrozemský stát v centrální Balkánského poloostrova v jihovýchodní Evropě. V zemi hranice Albániena západě, Srbsko a Černá Hora na severu, Bulharsko na východě a Řecku na jih

Makedonie patřil republiku Jugoslávie z roku 1944 a prohlásil, spolu s dalšími zeměmi Balkánu nezávislosti v roce 1991. To se připojilo ke Spojeným národům v roce 1993. Země má populaci 2 058532 (2011) obyvatel.Oficiálním jazykem je makedonština, a kapitál země, Skopje.

64,7% populace patří k makedonské pravoslavné církve. Muslimové tvoří 33,3% obyvatelstva, a země má pátý nejvyšší podíl muslimů v Evropě. Země byla vážně destabilizovat Kosovoválka v roce 1999, kdy podle odhadů 360.000 etnických Albánců uprchlíci z Kosova útočiště v zemi.

Makedonie je jednou z posledních v Evropě neobjevené země, přírodní ráj hor, jezer a řek. K dispozici jsou tři národní parky, Mavrovo, Galicica a Pelister, a více než 50 jezer a šestnáct hory vyšší než 2000 m

Mezi historickými ruinami a idylickými vesnicemi, které zůstaly prakticky beze změny po staletí, život se pohybuje v jiném rytmu. Země představuje Balkán jako fascinující kombinace makedonštině, albánské, turecké a středomořské vlivy.

Místa, která stojí za to navštívit v hlavním městě, tvrz Kale ve starém městě Skopje, významným symbolem města. Těsně pod ním je krásná stará bazar se spoustou kaváren a restaurací. Mezi další zajímavosti patří St Spas kostel z roku 1600, která má velmi zvláštní architekturu, protože to bylo zakázáno, aby se křesťanské památky vyšší než muslima. Vestavěný Kurshumli je příklad světského islámské architektury. Od slavného Stenbro dostat jeden přes hlavní náměstí „Makedonie“, v níž 22 metrů vysoká socha starověkého makedonského vůdce Alexandra Velikého a největší nákupní centrum ve městě „ГТЦ“ se nachází.Dalšími zajímavými místy jsou Památník Dům Matky Terezy a kříž Millennium na vrcholu hory Vodno. Kříž je 66 m, a to je největší kříž někdy postavený.

Skopje „Alexandr Veliký“ Letiště je 17 km jihovýchodně od centra města. a další v Ohrid „St Paul apoštol letiště“ (OHD).

Populární destinace pro pronájem aut

Menu