Autopůjčovna Albánie

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Albánie

Najděte levné autopůjčovny v Albánie vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Albánie. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Albánie

Autopůjčovna Albánie

Půjčovna aut Albánie

Albánie je země v jihovýchodní Evropě, která leží na Balkánském poloostrově v Jaderském a Jónském moři. V severozápadních hranicích Albánie Černá Hora, na severovýchodě Kosova se republika Makedonie na východ a Řecku na jihu a jihovýchodě.Je to asi 70 km od Itálie, který je na druhé straně oceánu.Albánie kapitál, Tirana, a obyvatelstvo je velmi homogenní a mluví Albánec, je 2.821.997 (2011) obyvatel.

Mezi 1468 a 1912 Albánie byla pod Osmanskou říší. To bylo obsazené jak italskými fašisty a nacisty během 2 Světová válka. V roce 1944 zřízený Enver Hoxha a pracovní strana komunistická lidová republika, vláda, která trvala až do roku 1991, kdy byla vytvořena Albánská republika.

70 procent z Albánie je pokryta horami, a největší hora Korab nachází 2764 m. Směrem k pobřeží se nachází více bytů. Zde je typické středomořské klima s mírnými zimami s těžkým deštěm a suchými léty s mnoha slunečnými dny. Cestovní ruch je oživení, ale stále zaměstnává zemědělství více než polovinu pracovní síly. Albánie je zvláště významným producentem fíky, olivy, pšenice, kukuřice a tabák. Albánie má nějaký olej a plyn, a je bohatá na minerály, jako je měď, železná ruda a bauxit. Vzhledem k ekonomickým problémům a korupce je vysoká emigrace.

V roce 2010, Lonely Planet dal Albánii na vrcholu jejich seznamu doporučených zemí k návštěvě. Albánie má obě historická města, krásné pláže a skvělé příležitosti pro pěší turistiku.

Zvláště krásná je albánská riviéra, pobřežní oblast na jihu sahá od Vlore do Saranda. Moře je azurově modrá, a po km km písečných pláží přerušované skalnatými útesy, skalami a malebné zátoky s malými chráněnými plážemi mezi nimi. Oba Saranda a Vlore, pobřežní města jako je hostitel navštívit.

Pro ty, kteří chtějí více života a vitalitu, která charakterizovala město Dhermi, který se nachází na Riviéře, Albánie Ibiza.Také hlavní město Tirana bude mít velký noční život s mnoha bary a kluby. Staré mýtické město Gjirokastra seznamu světového dědictví UNESCO. Berat je stará borgby s úzkými, romantickými uličkami.

Tirana International Airportje jediné mezinárodní letiště.

Populární destinace pro pronájem aut

Menu