Autopůjčovna Černá Hora

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Černá Hora

Najděte levné autopůjčovny v Černá Hora vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Černá Hora. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Černá Hora

Autopůjčovna Černá Hora

Půjčovna aut Černá Hora

Černá Hora je země na Balkáně se nachází na pobřeží Jaderského moře. To hraničí Chorvatsko a Bosna a Hercegovinana sever, Srbsko na severovýchod, Kosovo k východu a Albánií na jihu. Populace je 625.266 (2011) obyvatel a je hlavním městem Podgorica. Oficiálním jazykem je černohorský vlastně stejný jazyk jako srbské, chorvatské a Bosnian.

Černá Hora podepsala v roce 1918 v Srbů, Chorvatů a Slovinců království, která od roku 1929 říkalo Jugoslávie. Po rozpadu Jugoslávie v roce 1992, Černé Hory a Srbska společně ve Svazové republice Jugoslávie („kýta Jugoslávie“), který v roce 2003 změnila svůj název na Srbsko a Černou Horu. V roce 2006 se osamostatnila. Černá Hora byla jen republika bývalé Jugoslávie, která podporovala Srbsko během válek v 1990.

Černá Hora se v posledních letech politické stability byl znovu objeven turisty z celého světa pro své úchvatné horské scenérie, dramatické pobřeží, historické památky a krásné opevněných měst. Černohorském pobřeží je tak krásná, jako slavnější sousední Chorvatsko.

Středověké město Kotor zálivu Kotor, který je dramatické modrá útes jde přímo dolů do modrého moře. Zde je St Tryphon katedrála z 1100s, kostel svatého Lukáše a Sv. Mikuláše pravoslavné církvi.

Opevněné město Budva se svými krásnými plážemi, je Černé Hory je nejvíce populární turistickou destinací. Staré město je idylicky nachází na malém poloostrově, a v úzkých, klikatých uličkách se nachází celá řada historických staveb, kostelů a malých náměstí. Mezi nejzajímavější je St Johnův kostel z 500 je a Santa Marija de Punta od 700 let.

Vnitrozemí Černé Hory se vyznačuje hlubokými údolími, s mezerou Tara jako největší a nejhlubší v Evropě údolí řeky. Právo na jihovýchodním směrem Albániea Kosovo jsou hory přes 2500 metrů, se zbytky ledovcových jezer vytvořených během ledových dob.

Země má mnoho kostelů a klášterů, zejména srbské ortodoxní klášter Ostrog stojí za návštěvu.

Podgorica Airport je Černé Hory je hlavní mezinárodní letiště. Nachází se 12 km jižně od města Podgorica.

Tivat Airport Nachází se v blízkosti města TIVA na pobřeží a 20 km od Budvy.Zde jde o charterové lety do několika evropských destinací v létě.

Populární destinace pro pronájem aut

Menu