Autopůjčovna Tirana Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Tirana Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Tirana Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Tirana Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Tirana Letiště

Autopůjčovna Tirana Letiště
Půjčovna aut Tirana Letiště

Tirana International Airport Mother Teresa (TIA) se nachází 17 km severozápadně od Albánie kapitálu.Nachází se v obci Rinas, a proto se nazývá Rinas International Airport. Tam je autobus jednou za hodinu mezi letištěm a Tiraně. Taxi je a dobrá volba. Většina autopůjčoven, které nabízejí své služby na letišti je Sixt, Avis, Eurocar, Europcar, Albánie autopůjčovny, LE Interprise, Albánie letiště pronajmout auto, a Hertz.

Tirana International Airport je Albánie je jedinou mezinárodní letiště. Pád komunismu vedla k politické a sociální změny, a je tedy nutné zvýšit kapacitu. Letiště bylo tak zrekonstruován v letech 2005 a 2008. V letech 2005 a 2010, počet cestujících zdvojnásobí, a v roce 2011 navštívil 1.817.073 cestujících letiště.V roce 2001, Tirana International Airport pojmenoval Matky Terezy. To má více než 30 evropských destinací.

Letiště má čtyři různé bary a kavárny a restaurace. To má a duty-free obchody a jiné nákupní možnosti, včetně klenotnictví. Bezdrátové internetové připojení je zdarma, a zahrnuje obchodní a VIP salonek.