Autopůjčovna Bulharsko

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Bulharsko

Najděte levné autopůjčovny v Bulharsko vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Bulharsko. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Bulharsko

Autopůjčovna Bulharsko
Půjčovna aut Bulharsko

Bulharsko je země v jihovýchodní Evropě. Země se nachází na pobřeží Černého moře v západním břehu, a má společnou hranici s Rumunsko, Turecko, Řecko, Makedonie a Srbsko.Populace je kolem 7.700.000 (2010), a země se rozkládá na celkové ploše 110.994 km ². Kapitál Sofia (1,2 milionů obyvatel) je také největší město země.Další velká města jsou Plovdiv, Varna, Burgas, Ruse a Stara Zagora.

Oficiálním jazykem je bulharština, psaný s azbukou. Přibližně 10% populace ve velkém turečtině jako jejich mateřský jazyk – a tam jsou také menšiny, kteří mluví Makedonie a romsky.

Část Bulharska – zejména v jihozápadní – je ovládán vysokými horami (nejvyšší bod je téměř 3000 m) – vzhledem k tomu, nízké roviny charakterizovat oblasti podél pobřeží Černého moře, kde se nachází v zemi hlavním turistickým atrakcím. Zhruba polovina z této země si jsou soustředěny na pobřeží Černého moře, kde najdeme některé z nejoblíbenějších bulharských dovolenou oblastech. Mezi nejslavnější patří Golden Sands, Slunečné pobřeží a Nessebar (kde nejstarší město je zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO).

Bulharsko je hlavní letiště, Sofia International Airport, který se nachází v blízkosti hlavního města.Další důležitá letiště Burgas International Airport a Varna Airport.

Populární destinace pro pronájem aut