Autopůjčovna Sofia Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Sofia Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Sofia Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Sofia Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Sofia Letiště

Autopůjčovna Sofia Letiště

Půjčovna aut Sofia Letiště

Sofia Airport je hlavní mezinárodní letiště v Bulharsku, který se nachází asi 10 km východně od Sofie centrum.Letiště slouží 3300000 cestujících ročně (2010), a je rozbočovač pro letecké společnosti Bulharsko Air, BH Air a Wizz Air. To běží týdně přímé lety z letiště Sofia do oblíbených evropských destinací, jako je Vídeň, Frankfurt, Mnichov a Athens.

Sofia Airport byl kompletně zrekonstruován v roce 2006, zatímco nový terminál postavený. K dispozici je zdarma kyvadlový autobus mezi letištěm je dva terminály.

Na letišti je spousta vybavení pro cestující – včetně restaurace, kavárny, obchody, kiosek, ATM, směnárna v recepci, pošta, informační pult, lékařské centrum a bezplatné bezdrátové připojení k internetu. Na terminálu pro mezinárodní lety, je také větší tax-free shop.

Chcete-li dostat do centra hlavního města, jeden může využít autobusové, dopravu autobusem nebo taxíkem. To je také plánuje novou linku metra mezi centra a na letiště, a má za cíl být dokončen v roce 2014.Pokud si chcete pronajmout auto v Sofii, může být vhodné, aby vyzvednout auto na letišti. Zde, autopůjčovna Europac, Sixt, Thrifty a choise své kanceláře.

Menu