Autopůjčovna Varna

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Varna

Najděte levné autopůjčovny v Varna vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Varna. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Varna

Autopůjčovna Varna
Půjčovna aut Varna

Přístavní město se nachází severovýchodně od Varna Bulharsko Černé moře, a je správním centrem provincie „Oblast Varna“.Varna má přibližně 330.000 obyvatel (2011), a je 3. největší město – po Sofiia Plovdivu.

Město má bohatý kulturní život s galeriemi divadlo, opera, umění a muzeí, a řada historických budov. Varna je známý pro jeho mnoho každoročních festivalů – včetně divadlo a několik hudebních festivalů.

Cestující, kteří cestují do Varny, máte přístup k různým krásných pláží, a její ekonomika je z velké části založena na cestovním ruchu, zejména charterové turisty ke slunci a pláži dovolenou. Z přístavu jsou také trajekty na takovéIstanbulv Turecku a oddessa v Ukrajině.

Hlavní turistickou atrakcí ve městě Varna je pravoslavná katedrála „svatý Nanebevzetí“ z roku 1880, která je jedním z největších v zemi. To je monumentální budovu, svými interiéry, které mají krásné malby a působivé dřevořezeb.

Dokonce i turistické magnet ve Varně je park „Seaside Park“, který se nachází v městské pláže. V parku můžete navštívit námořní muzeum, Muzeum přírodní historie, akvárium, planetárium a zoo. Je také možné vidět delfínů přehlídku v parku.

Varna International Airport se nachází 8 km severozápadně od centra města.