Autopůjčovna Skopje

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Skopje

Najděte levné autopůjčovny v Skopje vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Skopje. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Skopje

Autopůjčovna Skopje
Půjčovna aut Skopje

Skopje je hlavním a zároveň největším městem republiky Makedonie.Jeho 668.518 obyvatel (sčítání lidu 2006) představuje třetinu obyvatel malé země.

Město se nachází v severní části Makedonie, na břehu řeky Vardar a hory mezi Skopje a Skopska Crna Gora nedaleko od hranic s Kosovema Srbskem.

Lidé žili v oblasti již 4000 př. nlKr. Město prožilo bouřlivou historii. To bylo podmanil si několikrát, a byl důležité město v Osmanské říši. Skopje rychle rozvíjí po druhé světové válce, ale hospodářské oživení byla rozbita v roce 1963, kdy to byl hit mohutným zemětřesením, které vám 90 procent města v troskách.

Ve staré Jugoslávii, Skopje byl hlavní výrobce železných výrobků, dokud železárny byly uzavřeny. Skopje je dnes důležité obchodní centrum na tabáku, vlny, ovoce a zeleniny pěstované v oblastech v okolí města.

Skopje se zaměřuje na vývoj jako turistické destinace, a v letních měsících, počet hudebních festivalů. V září každého roku divadelní festival YOTs – Young Otevřít divadlo. Muzea, která stojí za to navštívit, jsou Macadonia muzeum, které vypráví o historii země, a Muzeum moderního umění, který zahrnuje také několik důležitých mezinárodních prací.

Skopje „Alexander the Great“ mezinárodní letiště je nejbližší, který se nachází 17 km

jihovýchodně od centra města.