Autopůjčovna Bělehrad

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Bělehrad

Najděte levné autopůjčovny v Bělehrad vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Bělehrad. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Bělehrad

Autopůjčovna Bělehrad
Půjčovna aut Bělehrad

Bělehrad je hlavní město Srbska, a země je nejvíce zalidněné město s 1,1 miliony obyvatel (2011).Když celá metropolitní oblast, populace se zvyšuje na 1,7 milionu lidí.

Bělehrad se nachází v severní Srbsko – kde se řeka Sáva teče do Dunaje.

Hlavním městem je země politický, kulturní a ekonomické centrum, stejně jako Srbska centrum pro vzdělávání a výzkum – a dvě univerzity. Bělehrad je také důležitým dopravním uzlem s říční přístav, mezinárodní letiště, železnice a silnice.

Město má celou řadu zajímavostí a historických památek z různých epoch a různých kultur. Bělehrad Fortress – „Kalemegdan“ – se nachází v historickém centru města a je slavný orientační bod.Pevnost je z období kolem roku 1700, a dnes sídlí historické vojenské muzeum.

Také St Sava kostel je hlavní turistickou atrakcí v Bělehradě. Kostel se nachází na Vracarhøyden, a je považován za jednoho z největších světových pravoslavných církví. St Sava kostel byl slavnostně otevřen v roce 2004.

Další zajímavosti ve městě patří Srbské národní muzeum – s velkou sbírkou obrazů a exponátů a Muzeum umění „Museum of Modern Art.“

Město má také etnografické muzeum – s bohatou sbírkou kostýmů, africké muzeum, Muzeum přírodní historie, vojenské letectví muzeum, zoologická zahrada, stejně jako divadla a opery.

Bělehrad hostí řadu každoročních festivalů – včetně filmového festivalu, mezinárodní divadelní, hudební a mezinárodním knižním veletrhu.

Město je letiště – Belgrade Airport „Nikósie Tesla“ – nachází 18 kilometrů severozápadně od centra města.