Autopůjčovna Barbados

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Barbados

Najděte levné autopůjčovny v Barbados vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Barbados. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Barbados

Autopůjčovna Barbados

Půjčovna aut Barbados

Barbados je malý ostrovní národ ležící mezi Karibským mořem a Atlantským oceánem, asi 435 km severovýchodně od Venezuely.Navzdory blízkosti Jižní Ameriky patří Barbados Severní Amerika. Island stav jeden je součástí Malých Antil souostroví, ale je sám.

Barbados je prostorově na světě čtrnáctým nejmenší stát. V nejširším místě, ostrov je 23 km a na jeho nejdelší je 34 km. Domov pro 284589 (2009) s trvalým pobytem v Barbadosu. Bridgetown je hlavní a největší město.

Ostrov byl britskou korunní kolonií 1652 – 1966. V roce 1966, Barbados nezávislá, ale pokračoval být členem společenství národů (dříve „Britské společenství“) s královnou Elizabeth II jako hlava státu.

V roce 1666 to fungovalo 50000 otroky v Barbadosu, a dnes více než 90 procent obyvatel afrického původu. Ostře bílé horní třída plantážníků se vyznačuje Barbados. Země je oficiální jazyk je angličtina. Místní dialekt se nazývá bajansk.

Ostrov stav Barbados je mezi nejvíce prosperujících států v Karibiku je. Ekonomika byla po staletí založený na výrobě cukru, ale z první části roku 1970 převzal cestovního ruchu jako hlavní zdroj příjmů.Barbados je většinou ušetřena od hurikánů a tropických bouří, které trápí oblast, protože se nachází daleko na východ, což z něj dělá velmi atraktivní pro turisty, kteří hledají karibskou ráj. Klima je velmi příjemné s onshore větry s oceánskými teplotami kolem 30 stupňů přes den a na noc fralandsvind. Hlavním lákadlem je mnoho krásných bílých pláží a tyrkysové moře. Je to dobré pro surfování a šnorchlování. Ostrov je převážně rovinatá, ale tam jsou některé kopce směrem k ostrovu. Nejlepší období k návštěvě Barbados je od poloviny prosince do poloviny dubna v hlavní sezóně. Nejmokřejší měsíce jsou červenec, září a říjen. Barbados má co nabídnout jak ty, kteří cestují na rozpočet a ty, kteří chtějí komfort a luxus. Mnoho výletní loď zastaví v Bridgetown.

Hlavní letiště je Grantley Adams International Airport se nachází 13 km východně od Bridgetown.

Populární destinace pro pronájem aut

Menu