Autopůjčovna Bejrút Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Bejrút Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Bejrút Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Bejrút Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Bejrút Letiště

Autopůjčovna Bejrút Letiště
Půjčovna aut Bejrút Letiště

Bejrút Rafic Hariri International Airport (BEY) se nachází 9 km jižně od libanonského hlavního města. Do roku 2005 to bylo jen volal Bejrút International Airport.

Letiště má přímé lety do tří největších letišť v Evropě: Flughafen Frankfurt am Main v Frankfurtu, Londýně Heathrow letiště a Charles de Gaulle v Paříži.Největší letecká společnost létá od Rafic Hariri flygplatsen je Lufthansa – který má jednu denního letu z Frankfurtu nad Mohanem. Viking Airlines má jinak provoz Stockholm-Arlanda Airport.

K dispozici jsou v současné době čtyři jídelny v budově terminálu, včetně vlastní restaurace s japonskými pokrmy z darů moře. Několik restaurací a kaváren jsou naplánovány otevřít v blízké budoucnosti. Letiště také má pár svorek a duty free shop. Nejsou žádné hotely na letišti oblasti, ale nabídky ubytování v Bejrútu a okolí samotné je dobré.

Chcete-li se dostat do centra města Bejrút, jeden může používat buď autobusem nebo taxíkem. Pokud chcete půjčit auto na letišti, tam je několik mezinárodních pronájem kanceláří se můžete obrátit v příletové hale – včetně Avis, Hertz, Budget, National a Obchodník.