Autopůjčovna Libanon

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Libanon

Najděte levné autopůjčovny v Libanon vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Libanon. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Libanon

Autopůjčovna Libanon
Půjčovna aut Libanon

Libanon je země na Blízkém východě se nachází na pobřeží Středozemního moře a je lemován Sýrie na severu a východě, a Izraelem na jih.Libanon je jednou z patnácti zemí, které jsou označovány jako „kolébka lidstva!. Domov pro 4143101 (2011) obyvatel v zemi, a jeho kapitál je Bejrút.Většina mluví arabsky, ale francouzština je také používán široce. Všechny silniční a uliční cedule mít text v arabštině a francouzštině.

Navzdory tomu, že Libanon je relativně malá země, tam jsou velké klimatické rozdíly z úrodné krajině podél Middelhavlet na suchou stepní klima. Země je hornatá, a dvě horská pásma Libanonu a Anti-Libanon má vrcholy v asi 3000 stop, což je zasněžený zimní.

Před libanonské občanské války (1975-1990), země zažila období relativního klidu a prosperity, vedený cestovního ruchu, zemědělství, a bankovnictví. To přitahovalo velké množství turistů, takové, že kapitál Bejrút byl odkazoval se na jako “ Paříž Středního východu. “

V návaznosti na založení Izraele v roce 1948, došlo k mnoha konflikty na Blízkém východě. V roce 1975 vypukla válka mezi západní, Izrael-přátelské křesťané a radikální muslimské skupiny v zemi.V letech 1978 a 1998, norské síly OSN v jižním Libanonu jako součást mírových sil OSN v Libanonu (UNIFIL), a (UNTSO).

Neklid ovlivnila cestovní ruch, ale to se nyní začíná vyzvednout znovu. V roce 2009 žebříčku New YorkTimes Bejrút v horní části top destinací po celém světě, protože jeho unikátní noční život a pohostinnost.Libanonská rozmanité obyvatelstvo, složené z různých etnických a náboženských skupin, dále přispěl k zemi festivalů, hudebních stylů a literatury, stejně jako vynikající kuchyně.

Hlavní cíle, které jsou na troskách UNESCO v Anjar se nachází v údolí Bekaa. Seznam světového dědictví je také Byblos je idylické městečko na pobřeží Středozemního moře. S historií datovat se od 8000, 7000 fNZ je Babylos považován za nejstarší nepřetržitě obydlené.

Muzea, která stojí za to navštívit Bejrút Národní muzeum s exponáty o 100.000 objektů, mnoho z pravěku a středověku. Džibrán muzeum bylo původně klášter v Bsharri, byl přeměněn na muzeum na počest země světoznámého umělec, autor, básník a teolog Gibrana Chalíl Džibrán (1883 – 1931)

Bejrút-Rafic Hariri International Airport, dříve Bejrút International Airport, který se nachází 9 km od Bejrútu a je funkční pouze komerční letiště v zemi.

Populární destinace pro pronájem aut