Autopůjčovna Sýrie

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Sýrie

Najděte levné autopůjčovny v Sýrie vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Sýrie. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Sýrie

Autopůjčovna Sýrie
Půjčovna aut Sýrie

Sýrie je arabský stát na Blízkém východě. Na severu hraničí s Turecko, na východě do Iráku na jihu až Jordánu a na západ od Libanonu, Izraele a Středozemní moře.Syrské Golanské výšiny jsou obsazeny Izrael od Šestidenní války v roce 1967.Damašek je hlavním městem. Arabština je oficiální jazyk, a asi 85 procent populace jsou muslimové. Země má 22 530 746 (2012) obyvatel.

Sýrie je země s úrodnými rovinami, horami a pouštěmi, a domovem různých etnických a náboženských skupin, včetně Kurdů, Arménů, Asyřané, křesťany a muslimy, kteří tvoří většinu obyvatelstva. Země je jednou ze zemí uvedených jako „kolébku světa.“ Pobřeží je svěží, a části západní Sýrii je vhodná pro zemědělství. Na východě dominují neúrodnou poušť.

Damašek je hlavním městem země a jeden z nejstarších obydlených měst na světě. Jedním z nejnavštěvovanějších míst je Ummayyad mešity. Jeden by měl také vyzkoušet Al-Hamidiyah bazar a Tikiyeh MeŠita od poloviny 1600. Al Azem Palace je nádherný palác, který byl postaven v roce 1700 a je nyní národní muzeum v Damašek.Mauzoleum sultána Saladina z 1196, je dalším lákadlem.

Jiné populární turistické město v Sýrii jsou Bosra s pozůstatky z obou římské, Byzance a islámských časech. To má také dobře zachovalý římský divadlo. Palmyra, známý v Bibli jako Tadmor, ruinby z dávných dob a je významné archeologické naleziště v Sýrii asi 215 km severovýchodně od hlavního města Damašku, oáza v poušti. Aleppo je největší město v Sýrii, a také má mnoho důležitých historických památek.

Od března 2011, Sýrie byla občanská válka v zemi. Probíhající Syrská Občanská válka byla inspirována arabského jara. Až 11.000 lidí byly zabity, především demonstranty. Chcete-li uniknout násilí přes 355.000 syrských uprchlíků odešli do sousedních zemí. To se nedoporučuje cestovat do Sýrie (Jan 2013).

Dem je letiště jsou Damascus International Airport umístěné 35 km mimo hlavní město.Aleppo International Airport se nachází severovýchodně od Aleppa na severu země.

Populární destinace pro pronájem aut