Autopůjčovna Jordánsko

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Jordánsko

Najděte levné autopůjčovny v Jordánsko vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Jordánsko. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Jordánsko

Autopůjčovna Jordánsko
Půjčovna aut Jordánsko

Jordánsko je Arab říše na Blízkém východě / západní Asii. To hraničí Sýriena severu, Irák na severo-východ, v Izraeli a na západním břehu Jordánu na západě a Saúdské Arábie v jihovýchodní.Hlavním městem je Ammana Jordánsko má populace je 6.508.271 (2011) obyvatel.

Jordánská pouze port je umístěn na jiho-západním cípu, v zálivu Aqaba, který je sdílen s Izraelem, Egyptem a Saúdskou Arábií. Více než polovina z Jordánska se vztahuje Arabské pouště .. Na rozdíl od arabských států na jihu a východě, Jordánsko nemá žádné zásoby ropy. Ekonomika závisí z velké části na služby, cestovní ruch a rozvoj, kde Spojené státy americké je hlavním dodavatelem.Jordánsko je významným spojencem USA, a Egyptje jedinou arabskou zemí, která je v míru s Izraelem.Náboženství je islám a asi. 92% populace je muslimský, ale Jordánsko je považován za jeden z nejvíce zemí sekularizovaných západních a arabských.

Dominantou je skalní město Petra který vzkvétal od asi 400 př. nlKr. asi roku 300 nlKr, a na seznamu sedmi divů světa nové. Ve městě Jerash, návštěva oldtidsbygningene z řecko-římského města Jerash. Pro ty, kteří se zajímají o náboženství, je Mt. Nebo Baptist stránek, a mozaika město Madaba, zajímavých míst. Nature-založené zkušenosti využívána zejména prostřednictvím pouště a horské turistiky, zejména v Wadi Rum. Rušný noční život s diskotéky noční kluby a bary v Ammánu, Irbid a Aqaba leží daleko na sever od zálivu Aqaba. Roční Distant Heat festival řadí jako jeden z předních světových 10 rave.

Jordánsko je klasifikován jako země s „střední lidského rozvoje“ od 2011 Human Development Report.

V roce 1999 král Husajn zemřel který vládl zemi na 46 let. Jeho syn, Abdullah II má obrovský úkol udržovat stabilitu. Národní program, který zahrnuje dlouhodobé politické, ekonomické a sociální změny, které nebyly dosud přijaty.

Queen Alia International Airport je Jordánská největší letiště se nachází v oblasti Zizya, 32 km jižně od Ammánu.

Populární destinace pro pronájem aut