Autopůjčovna Saudská Arábie

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Saudská Arábie

Najděte levné autopůjčovny v Saudská Arábie vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Saudská Arábie. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Saudská Arábie

Autopůjčovna Saudská Arábie

Půjčovna aut Saudská Arábie

Království Saúdské Arábie Hlavní část Arabského poloostrova a je druhý největší stát v arabském světě.To hraničí Jordán a Irák na severovýchodě Kuvajtu, Kataru, Bahrajnu a Spojených arabských emirátů na východě, Omán v jihovýchodní, Jemen na jihu, Rudé moře na západ a Perským zálivem, na východě.Populace je 28376355 (2010) obyvatel a hlavním městem je Rijád. 97% z celkového počtu obyvatel jsou muslimové.

Království Saúdské Arábie je někdy odkazoval se na jako „dvou svatých mešit“ země, pak z hlediska Mekky a Medíny, což jsou dvě nejsvatější místa islámu.Saúdská Arábie má značný vliv na Blízkém východě a islámským světem, a je ekonomicky, politicky a vojensky dominantní silou v oblasti Perského zálivu.

Země má na světě druhé největší zásoby ropy, které jsou soustředěny především v provincii východní. Ropa v současnosti představuje více než 95% vývozu a 70% státních příjmů.

Cestovní ruch v Saúdské Arábii je z velké části založen kolem pouti do Mekky a Mediny. Mecca obdrží více než tři miliony poutníků ročně pouze během měsíce Hajj, a zbytek roku okolo devíti milionů poutníků. Non-Muslims nejsou povoleny. Medina je posvátná, protože mešita Al-Masjid al-Nabawi obsahuje Mohamedův hrob.

Červené moře pláže s jeho tyrkysové vody je známo, že je jedním z nejlepších míst pro potápění.

Další oblíbenou destinací je Al-Diriyah mimo Rijádu.Diriyah byl původní domov saúdské královské rodiny, a sloužil jako kapitál první Saúdské dynastie 1744 – 1818.Mada’in Saleh je pre-islámský archeologické naleziště s pozůstatky z Nabatean království (1st century ADKr.). Rovněž sleduje od Lihyani, Arab království ze století před Kristem, a římské povolání.

Saúdská Arábie kritizován za jeho systematické diskriminace žen. Je to jediná země na světě, kde se ženy nesmí řídit.

Největší letiště je King Fahd International Airport, 20 km severozápadně od Dammam.King Khalid International Airport se nachází 35 km severně od Rijádu.

Populární destinace pro pronájem aut

Menu