Autopůjčovna Yanbu

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Yanbu

Najděte levné autopůjčovny v Yanbu vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Yanbu. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Yanbu

Autopůjčovna Yanbu
Půjčovna aut Yanbu

Přístavní město Yanbu (Yanbu ‚al Bahr, Yambo, Yenbo) se nachází na západním pobřeží Saúdské Arábie Rudé moře.Město má 233.000 obyvatel (2010), a nachází se v provincii Medina.

Yanbu se nachází na 170 km západně od města Medinah, a 300 kilometrů severně od města Jeddah.

Ekonomika města byla dříve založena na tom, že transittby pro pilgimer plujícího Mekky nebo Medinah a vývozu dat. Yanbu má dnešní Rudé moře je největší přístav, a město se stalo centrem pro petrochemický průmysl.

Yanbu se ve skutečnosti skládá ze tří vesnic (sousedství) – se nachází cca. 15 min. v době od sebe navzájem. V historickém centru, které je často nazvaný „Al-Balad“, najdete obchody, nákupní centra, restaurace a domy.Mnoho Asijců žijící v Yanbu, a restaurace zde často podává asijskou kuchyni.

Oblast Yanbu Al-Nakheel se skládá téměř výhradně zemědělské půdy a 3. oblast zahrnovala ve městě, „průmyslovou Yanbu“. Zde je vrazi architekturu, rafinérie a petrochemické závody.

Jsou zde dobré možnosti pro koupání v Yanbu s překrásnými plážemi a oblast je známá jako jedna z nejlepších míst v oblasti potápění – kvůli křišťálově čisté vody a velkolepé korálové útesy. Zvláštní prostory Barracuda Beach a Coral Gardens oblíbené potápění.

Jinak, město má několik sportovních center s tenisovými kurty, squashový kurt a bazénů.

Nejbližší letiště je Yanbu Airport (nebo Prince Abdul Mohsin Bin Abdul Aziz letiště), který se nachází 8 km severně od města.