Autopůjčovna Jeddah

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Jeddah

Najděte levné autopůjčovny v Jeddah vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Jeddah. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Jeddah

Autopůjčovna Jeddah
Půjčovna aut Jeddah

Jeddah (také Jedda, Jeddah, Jiddah) se nachází na pobřeží Rudého moře v západní Saúdské Arábii, a je jejím hlavním přístavem.Město se nachází v provincii Mekky – v historickém provincii Hidžázu.

Jeddah má 3.300.000 obyvatel (2012), a je země je druhým největším městem po hlavním Rijádu. Jeddah je vstupní branou pro poutníky jít do Mekky. Město je správním centrem a hlavní finanční a průmyslové centrum s takovými ropné rafinérie a textilní průmysl.

Panoráma města Jeddah je charakterizován směsí tradiční arabské architektury s úzkými uličkami, mešit a zděných domů a více moderních západních budov. Město je známé pro své mrakodrapy a mnoha mešit (město nachází celkem 1300 mešit). Král Saud mešita z roku 1987 je největší ve městě.

Slavný orientační bod v fontáně Jeddah je King Fahd je z roku 1980. Kašna má nejvyšší proud vody v 312 m, a je vidět z dálky.

Staré město Jeddah „Al-Balad“ je hlavní turistickou atrakcí, s trhy a charakteristických korálových domů. Také starý zámek „Naseef dům“, návštěva, která je nyní muzeum.

Podél pobřeží severně od města krásných pláží, a zde leží turistické hotely v řadě. Zde slunce, koupání a vodní sporty na zaměření, a to je také skvělé možnosti potápění zde.

Tam je dobré nákupy v Jiddah s obchody a nákupní střediska – a Tahlia ulici jsou exkluzivní značkové butiky jako Dolce & Gabbana, Gucci, Versace a Armani.

Jeddah má také dva zábavní parky a vodní park s venkovním bazénem – které jsou populární destinací pro rodiny s dětmi.

Město je letiště – král Abdul Aziz International Airport – nachází 16 km severně od centra města.