Autopůjčovna Jeddah Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Jeddah Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Jeddah Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Jeddah Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Jeddah Letiště

Autopůjčovna Jeddah Letiště
Půjčovna aut Jeddah Letiště

King Abdulaziz International Airport (JED) se nachází na západním pobřeží Saúdské Arábie, cca. 16 km severně od Jeddah centrum.Letiště je jedním ze tří nejrušnějších v zemi, slouží kolem 18 milionů cestujících ročně (2011).

Jeddah letiště bylo otevřeno v roce 1981 a má tři odbavovací haly, jižní, severní a Hajj (které jsou využívány převážně poutníci jde do Mekky). Letiště je ve výstavbě a očekává se, že bude připraven v roce 2015.

Přibližně 60 letecké společnosti mají přímé lety z Jeddah letiště do velkého počtu destinací v tuzemsku i zahraničí – včetně Londýna, Hongkongu, Kuvajtu, Tunisu a Istanbulu.Letiště je hlavní rozbočovač pro Saudská Arábien Airlines.

Jeddah Airport má vynikající občanská vybavenost – s cca. 120 obchodů, restaurací, kaváren a barů. Navíc mešitě, lékařské centrum, banky, informační přepážku, pošta a trhy.

Letiště se nachází Crom Airport Hotel.

Chcete-li dostat z letiště do centra města Jeddah, využívání různých druhů dopravy, jako autobusem, taxíkem nebo limuzínou. Pokud si chcete pronajmout auto v Džiddě, má řadu mezinárodních kanceláří Autopůjčovny na letišti – včetně Avis, Sixt a Hertz.