Autopůjčovna Dammam

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Dammam

Najděte levné autopůjčovny v Dammam vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Dammam. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Dammam

Autopůjčovna Dammam
Půjčovna aut Dammam

Dammam (arabsky: ad-Dammam) je přístavní město ležící východně od Saúdské Arábie v Perském zálivu. Město se nachází v Al-Hasa provincie, a je 3 největší město s 903.000 obyvateli (2010). Pokud se odhaduje, metropolitní oblast, populace se zvyšuje celý 2000000.

Dammam je nejvíce olej-bohatý region na světě, a je známo, že ředitelství pro ropný průmysl v Saúdské Arábii. Město je také významným obchodním centrem, a je také terminus železniční trati z Rijádu – Saúdské Arábie hlavního města.

Přístav „Král Abdulazis Sea Port“ je země je druhým největším, byl založen v roce 1940.

Některé z nejpopulárnějších turistických atrakcí v Dammam patří Národní muzeum – se zaměřením na historii země a kultury s jako archeologické a etnografické exponáty, „Heritage Village“ – muzeum s velkými starožitností z celé země a „Dammam Corniche“ – 4 km dlouhá pobřežní pás, který vyčnívá z Aziziah pláže na ostrově Tarot.

Také král Fahd Park je velký cíl. To je zelená oáza v Dammam se stromy a keři, umělých jezer, kavárny, umělé lagun, vodopádů, fontán a zábavní park Saudská.

Dammam je známé pro své krásné písečné pláže a populární pláže na plochu „Half Moon Bay“, návštěvu. Tam jsou také dva zábavní parky. Jižně od této oblasti má skvělé možnosti potápění.

Město je jinak delfinárium a zoo. Kromě toho, Dammam dobré nákupy s velkými komerčními komplexy, nákupní střediska a obchody a několik trhů.

Nejbližší letiště je King Fahd International Airport, který se nachází 35 mil severozápadně od Dammam.