Autopůjčovna Bejrút

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Bejrút

Najděte levné autopůjčovny v Bejrút vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Bejrút. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Bejrút

Autopůjčovna Bejrút
Půjčovna aut Bejrút

Bejrút, hlavní město Libanonu, a také jeden z nejdůležitějších přístavů ve východním Středomoří. Město má o 1,8 mill. (2010). Hodně z Bejrútu se nachází na poloostrově vyčnívajícím do Středomoří.

Bejrút je staré město, které je uvedeno již 1400 roků BC Kr. – A v římských časech to mělo velký význam jako obchodní centrum. Od středověku město historie, nicméně, (občas) byl velmi turbulentní. Také v druhé části roku 1900, Bejrút zažil bouřlivé časy, včetně v 1975-1976 (libanonská občanská válka) a 1982 – 1985 (v rozporu s Izraelem).

Politické konflikty a válka má negativní dopad na ekonomiku – a také způsobil nějakou škodu ve městě. Po skončení války v roce 1989, vláda tvrdě pracovali, aby se Bejrút centrum pro poznání, kultury, turistického ruchu a módy. V roce 2006 bylo město bombardováno Izrael, jak okupační části Libanonu bojovat proti Hizballáhu – a jako výsledek, stále existuje několik velkých uprchlických táborů ve městě.

Bejrút je rozdělen město, kde je východ Bejrút dominuje křesťanského obyvatelstva, zatímco západní Bejrút je převážně muslimské. Hranice mezi těmito dvěma okresy, se nazývá „zelená linka“.

Město má několik pozoruhodných muzeí, včetně Národní muzeum Bejrút (což je libanonský hlavní archeologické muzeum) a Archeologické muzeum The American University v Bejrútu (třetí nejstarší muzeum na Blízkém východě). Jinak, jeden z nejpopulárnějších destinací v Libanonu kolem. 88 km východně od hlavního města: Impozantní římského chrámu ruiny v Baalbek města v Bekaadalen.

Jinak Bejrút investoval spoustu literatury, a v roce 2009 UNESCO bokhovedstad.

Nejbližší letiště je Bejrút Rafic Hariri International Airport, který se nachází 9 km jižně od města.