Autopůjčovna Durban

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Durban

Najděte levné autopůjčovny v Durban vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Durban. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Durban

Autopůjčovna Durban
Půjčovna aut Durban

Durban je hlavní přístavní město v Jihoafrické KwaZulu-Natal provincie. Nachází se v Indickém oceánu, konkrétně v Natal Bay – cca. 500 km jihovýchodně od Johannesburgu.S více než 3 mil. Kč (2010) Durban je Jihoafrická republika je druhá největší městská oblast.

Kromě své významné přístavní funkce je Durban také hlavním průmyslovým, vzdělávací centrum a rekreační středisko. Některé z Jižní Afrika je nejlepší pláže jsou zde – který se stal základem pro komplexní cestovní ruch.

Město bylo založeno v roce 1824, a byl původně nazvaný Port Natal. To později bylo pojmenováno po koloniální guvernér D’Urban. Město začalo expandovat v polovině roku 1800 v souvislosti s rozsáhlou ubygging oblasti přístavu.

Durban má velké indické populace doteky, a přímo na západ od centra města je indický Quarter. S chrámy všech jeho pulsující trhy, a dobře zachovalých budov z minulého století, to je oblíbenou destinací. To je také největší mešita na jižní polokouli – Jumah Musjid.

Durban má velmi krásnou polohu – a město se vyznačuje širokými ulicemi, příjemných parků a majestátní veřejných budovách. Mezi nimi, nejpůsobivější radnice. Kromě radnice funkcí je zde zajímavou sbírku Jihoafrické umění africké a Natural Science Museum.

Durban je nejvíce populární turistické atrakce jsou nádherné pláže. Nejznámější je Golden Mile, což je více než 6 km dlouhá. Mělo by však být vědomi toho, že zloději budou toto beach atraktivní. Menší pláže jsou bezpečnější v tomto ohledu – a méně navštěvovaný.

Nejbližší letiště je Durban International Airport, který se nachází 18 mil jižně od centra města.