Autopůjčovna Jižní Afrika

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Jižní Afrika

Najděte levné autopůjčovny v Jižní Afrika vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Jižní Afrika. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Jižní Afrika

Autopůjčovna Jižní Afrika
Půjčovna aut Jižní Afrika

Jižní Afrika je země nacházející se na jižním cípu Afriky. Na severu hraničí s Namibie, Botswana a Zimbabwe, na východě Mosambiku a Svazijska, zatímco Lesotho je enkláva v srdci země.Populace země je 51 770560 (2011) obyvatel.Hlavním městem je Johannesburg a další velká města Kapské Město a Durban.

Jižní Afrika je multi-etnický národ s různými kulturami a jazyky. Jedenácti úředních jazycích jsou vykázány v ústavě. Dva z těchto jazyků jsou evropského původu: angličtina a afrikánština,. Afrikánština vznikla hlavně z holandský a je výsledkem země na mnoho let byl holandský kolonie.

Je možné hovořit o Jižní Africe bez uvedení Nelson Mandela. Nelson Mandela byl jihoafrický vede kampaně proti systému apartheidu, systematické diskriminace barevné části populace. On se stal země je první černý prezident v roce 1994, kdy Jižní Afrika konaly první univerzální volby. Nelson Mandela byl ve vězení na 27 let, aby platby na rasistické režimu. Teď je živoucím důkazem, že boj za spravedlnost a svobodu vede.

Jižní africká kultura je různorodá. Hodně z potravin je silně masných a společenské akce samozřejmostí braai, nebo grilování. Jižní Afrika také vyvinul v hlavní výrobce vína. Některé z nejlepších vinic nacházejících se v údolích kolem Stellenbosch, Franschhoek, Paarl a Barrydale.

Nejoblíbenějším městem je Kapské Město Krásně se nachází na západním pobřeží, a je město s mnoha dobrých hotelů a restaurací.Zde si můžete vzít gondolu až Stolovou horu a navštívit staré viktoriánské přístav. Z města je možné vzít na loď ven Robin Island, kde byl vězněn Nelson Mandela.

Mnozí jdou do Jižní Afriky, protože velkolepé scenérie. Kromě známého Krugerova národního parku, Jihoafrická republika má řadu dalších národních parků, protože je hostitel navštívit. V Drake Berg je známý pro své krásné krajiny, existuje několik, jedním z nich je Royal Natal Naional Park s vodopády, Tugela Falls, které sníží 850ft dolů na útesy. Kalahari Gemsbok Národní park má hojnost divoké zvěře.

OR Tambo mimo Johannesburg je Afrika je největší letiště.

Populární destinace pro pronájem aut