Autopůjčovna Kapské Město Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Kapské Město Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Kapské Město Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Kapské Město Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Kapské Město Letiště

Autopůjčovna Kapské Město Letiště
Půjčovna aut Kapské Město Letiště

Kapské Město International Airport (CPT), 25 km východně od Kapské Město centra – a Jižní Afrika druhým největším letištěm.Více než šest milionů cestujících se zde podává každý rok – a toto číslo se očekává, že prudce vzrostou v příštích letech. Letiště je také známý podle jeho bývalého jména, „DF Malan Airport“. Hlavní základnou pro South African Airways jsou umístěny zde.

Několik evropských letecké společnosti mají přímé lety do Kapského Města. To zahrnuje Lufthansa (od Frankfurt ), KLM (od Amsterdamu) a British Airways (z Londýna).Kromě toho, South African Airways pravidelné lety z Kodaň, Londýn a Amsterdam.

Veřejné prostory hotelu Cape Town International Airport je velmi dobrá. Nákupní centrum „Airport Nákupní Safari“ nabízí řadu obchodů. Jinak je to skvělá restaurace a několik menších kavárna v terminálu. Nejbližší hotel je Road Lodge Hotel, který se nachází naproti letišti – v docházkové vzdálenosti od terminálu.

Chcete-li získat z letiště do centra Kapského Města, lze využít minibusy, které běží přímo do několika velkých hotelů – nebo si můžete vybrat taxi.

Pokud chcete půjčit auto v Kapském městě, existuje několik mezinárodních pronájem kanceláří si můžete vybrat z na letiště – včetně Avis, Budget, Europcar, Hertz, National Alamo a dolar Thrifty.