Autopůjčovna Johannesburg Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Johannesburg Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Johannesburg Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Johannesburg Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Johannesburg Letiště

Autopůjčovna Johannesburg Letiště
Půjčovna aut Johannesburg Letiště

Johannesburg Airport (JNB), OR Tambo International Airport, který se nachází 23 km mimo hlavního jihoafrického Johannesburgu.K dispozici je veřejná doprava mezi Jihoafrickou republikou a na letiště, ale podle na letiště webové stránky může být dobrý nápad vzít si taxi, pokud jeden není známa. Existuje celá řada společností, autopůjčoven, které nabízejí své služby, některé z nich jsou Avis, Europcar, Budget, Tempest Pronájem aut Johannesburg, South Africa Pronájem aut, Hertz, National Car Rental and Value Autopůjčovny.

V roce 2012 navštívil 18681458 cestujících, letiště a je Afrika je nejzaměstnanější letiště s kapacitou 28 mil. Kč. Je to sídlo South African Airways a několik menších leteckých společností. Z letiště jsou lety do všech kontinentů. V souvislosti s mistrovství světa ve fotbale v roce 2010, byl modernizován to.

Výběr jídla a pití místa jsou dobré a pestré. Zde je taxi-free obchody a další nákupní možnosti. Johannesburg Airport má také kapli, mešita, pošta, bezdrátové připojení na internet, zdravotní péči a bankovnictví. Existuje několik hotelů na letišti, a to jak rozpočtové a pětihvězdičkových hotelů. InterContinental Johannesburg OR Tambo Airport Hotel má vynikající konferenční zařízení.