Autopůjčovna Fish Hoek

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Fish Hoek

Najděte levné autopůjčovny v Fish Hoek vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Fish Hoek. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Fish Hoek

Autopůjčovna Fish Hoek
Půjčovna aut Fish Hoek

Fish Hoek (Vissers Bay) je malé pobřežní městečko na východním konci Fish Hoek údolí v False Bay – 30 km od Kapského Města, Fish Hoek, že dnes je oficiálně sousedství a.Populace je kolem 16000 (2010). Tradiční živobytí v Fish Hoek je – jak název napovídá – související s rybolovem, ale nakonec to je cestovní ruch, který se stal dominantní. Město láká turisty především se zájmem o surfování, plachtění a jízda na kajaku -, ale i mezi „běžné“ plavce jsou Fish Hoek populární.

Holandští osadníci (Boers) přijel do města v roce 1652 a nutil původní místní obyvatele pryč. Přesto, město má holandské dotek.

Ještě před pár lety nebylo možné koupit alkohol v Fish Hoek. Přesto, že je nemožné, aby jste mohli nakupovat alkohol v obchodech, ale jako výsledek, investice do cestovního ruchu, nyní slouží alkohol v městských barech a restauracích.

Na pláži v Fish Hoek je. 1,5 km dlouhá a nachází se v zátoce (False Bay) chrání před silnými proudy mimo. Nicméně, tam jsou limity na to, jak daleko od břehu si můžete zaplavat, a velký počet bodyguardů za vhodné, že naháči zůstávají v bezpečné zóně.

Pokud chcete změnu od moře a pláže, zatímco v Fish Hoek, výlet do hor v blízkosti města doporučuje. Existuje celá řada zajímavých pískovce a vápence jeskyně.

Nejbližší letiště je Kapské Město International Airport, který se nachází 35 mil severovýchodně od Fish Hoek.