Autopůjčovna Kimberley

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Kimberley

Najděte levné autopůjčovny v Kimberley vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Kimberley. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Kimberley

Autopůjčovna Kimberley
Půjčovna aut Kimberley

Kimberley je hlavním městem Jihoafrické republiky provincii Northern Cape, který se nachází asi 450 km jihozápadně od Johannesburgu.Město má kolem 210.000 obyvatel (2011), a jsou často popisovány jako světové „kapitálu diamant“.

Kimberley byla založena jako hornické město v roce 1871 – poté, co bylo zjištěno, dvě obří diamanty v této oblasti. Tam byl pak diamantová horečka, protože řada dobrodruhů se hrnuli do. Britové byli připravení příloze této oblasti, a oni tvořili britskou kolonii Griqualand Západu – hodně k mrzutosti Boers, kteří tam žili po několik generací.

Diamond Rush trvala až do roku 1914, a za ta léta, že diamantové lovci vykopali hluboké šachty – velká díra. Hloubka hlavního úkolu je 400 metrů.

Ačkoli spěch tak jsou dávno pryč, stále trvá diamantový produkce v Kimberley – a její historii v souvislosti s hornickou historií města je přední atrakci.

Mines má v současné době status jako muzeum – a ve vztahu k Big Hole je obnovena kasárna z pionýrských dobách a kováře De Beers dům. To je také možné – většina z kuriozit a vzrušení – na zakoupení licence kopat do starého dolu. Možná si můžete, pokud budete mít štěstí, ještě najít malý diamant.

Nejbližší letiště je Kimberley Airport, který se nachází 9 mil jižně od centra města.