Autopůjčovna Port Elizabeth

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Port Elizabeth

Najděte levné autopůjčovny v Port Elizabeth vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Port Elizabeth. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Port Elizabeth

Autopůjčovna Port Elizabeth
Půjčovna aut Port Elizabeth

Port Elizabeth se nachází v Jihoafrické provincii Eastern Cape, konkrétně v Algoa Bay (Indický oceán), přibližně 700 km východně od Kapského Města.Město má 1,2 mil. obyvatel, včetně předměstí (2010).

Port Elizabeth je jedním z Jižní Afriky nejdůležitějších námořních přístavů, a kromě příjmů z vývozu jsou významné, cestovní ruch je důležitým průmyslovým odvětvím.

Port Elizabeth byla založena v roce 1820 britskými osadníky – a město bylo pojmenováno po prvním guvernéra manželkou, Alžbětou. Britové také tam byl předtím, a již v roce 1799 postavili pevnost na místě – „Fort Frederick“. To ještě existuje a je v současné době jednou z hlavních atrakcí.

Bylo to však byli lidé kolem Algoa Bay po stovky let. Také Evropané tam byl v pozdních 1400s – včetně portugalský průzkumník Bartoloměje Diaz a Vasco da Gama.

Jednou z nejpopulárnějších atrakcí v Port Elizabeth, je pozvat pláže. Trochu mimo město, najdeme také slavný národní park Addo Elephant – Národní park. To bylo založeno v roce 1931 jako útočiště pro jedenáct zbývajících slony v okolí. V parku se ukázalo být velmi vlivný ve snaze zabránit vyhynutí slonů obyvatel a dnes je zde více než 450 jednotlivců – kromě velkého počtu jiných savců. Původní park se od té doby rozšířil o Woody Cape Nature Reserve, jako zahrnuje St Croix Island a Bird Island – tam, kde je bohatá ptactva.

Nejbližší letiště je Port Elizabeth Airport, který se nachází 11 km jihovýchodně od centra města.