Autopůjčovna Eliat

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Eliat

Najděte levné autopůjčovny v Eliat vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Eliat. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Eliat

Autopůjčovna Eliat
Půjčovna aut Eliat

Eilat je letovisko a turistické městečko nacházející se daleko na jih od Izraele Gulf of Aqaba, a má asi 50.000 obyvatel (2009).Město leží na kraji pouště Negev, a je jen izraelské port na pobřeží Rudého moře (která je součástí Indického oceánu).

Eilat má stepní podnebí s teplým, suchým počasím po celý rok. Město zažívá 359 dnů slunečního svitu ročně, a letní teploty mohou stoupat až + 40 ° C. V zimě teploty jsou obvykle kolem 22 stupňů C.

Město je oblíbenou turistickou destinací a přijme asi 1 mil. návštěvníků ročně. V Eilatu najdete písečné pláže, skvělé nákupy v obchodech a nákupních střediscích a rušný noční život.

Některé turistické atrakce jsou velmi populární v Eilatu – včetně Aquarium „Underwater Observatory Marine Park“ zábavní park „Kings City“ (vnitřní), umělé písečná pláž „Dolphin Reef“ – kde si návštěvníci mohou zaplavat s delfíny a botanickou zahradu v Negevu.

K dispozici je menší letiště v Eilatu, který má pouze domácí lety. V opačném případě, nejbližší hlavní letiště Ovda International Airport, který se nachází 40 mil severozápadně od Eilatu. Existuje mnoho charterové lety z Evropy, kteří vykládají zde.