Autopůjčovna Haifa

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Haifa

Najděte levné autopůjčovny v Haifa vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Haifa. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Haifa

Autopůjčovna Haifa
Půjčovna aut Haifa

Haifa je jedním z nejdůležitějších přístavů Izraele, a je na sever země na pobřeží Středozemního moře. Město má asi 270.000 obyvatel (2010), zatímco metropolitní oblast má populaci téměř 1 mil. Kč.

Haifa populace je reprezentativní pěti náboženství – Židé, muslimové, křesťané, Druze a Bahá’í. Tam je ještě rozšířená tolerance mezi různými náboženskými komunitami zde.

Haifa je region kulturní, obchodní a průmyslové centrum, a také má dvě univerzity, velké parky, muzea, nákupní centra, pláže a rozmanité noční život.

Město se nachází na jižní straně Haifabukten – na úpatí hory Karmel (což je 546 m vysoký). Hora má bujnou vegetaci, a byl prohlášen národní park. Na horu Karmel je také Báb svatyně – což je zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. K dispozici je také francouzsko-katolický klášter „Stella Maris“ od 1200s.

Haifa má také mnoho důležitých muzeí – včetně přistěhovalectví a námořní muzeum, muzeum vědy, muzeum umění a „Tikotin muzeum japonského umění“ – což je velké muzeum s exponáty z japonského umění.

Město také má zoologické a botanické zahrady a krásné kilometry písečných pláží se mírně jihozápadně od středu.

Nejbližší mezinárodní letiště je Ben Gurion International Airport, který se nachází 110 km jižně od Haify (podle města Tel Aviv).