Autopůjčovna Helsinky Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Helsinky Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Helsinky Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Helsinky Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Helsinky Letiště

Autopůjčovna Helsinky Letiště
Půjčovna aut Helsinky Letiště

Helsinky-Vantaa Airport (HEL) se nachází 17 km severně od Helsinek.Je zde dobré autobusové spojení mezi letištěm a Helsinkami, a tam jsou autobusy do jiných měst. Pět autopůjčoven, které nabízejí své služby Sixt, Avis, Budget, Europcar a Hertz. Jsou umístěny na chodbě mezi terminály 1 a 2

Letiště slouží 130 destinací, což je letiště v severní Evropě, která má druhý nejvyšší počet míst na mapě. Například, tam jsou letů denně do 10 různých městech v Asii.

14865871 cestujících navštívil Helsinky Airport v roce 2011, je to čtvrté největší letiště v severských zemích a největší v Finsku.To má dva terminály umístěné asi 250 metrů od sebe, byl terminál slouží destinace mimo schengenského prostoru renovovaný v roce 2009. Zpočátku Letiště bylo postaveno na letní olympijské hry v roce 1952.

Helsinky Airport má širokou škálu kaváren, restaurací a barů. Zde je duty-free shop a jinak dobré nákupy, včetně obchodu Marimekko. Ostatní vybavení patří bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, dětský koutek, VIP pokoje, zvyklosti a návštěvníka.

Hotel GLO Helsinky Airport se nachází v Terminálu 2 a větší Hilton Helsinky Airport se nachází 100 metrů od terminálu. Finské Letecké muzeum se nachází pouhých 15 minut od letiště gåtid, má simulátory pro ty, kteří chtějí vykonávat jako pilot.