Autopůjčovna Hong Kong

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Hong Kong

Najděte levné autopůjčovny v Hong Kong vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Hong Kong. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Hong Kong

Autopůjčovna Hong Kong
Půjčovna aut Hong Kong

Hong Kong (Číňan: Xiang Gang) se nachází na jihovýchodním pobřeží Číny Jižní Čína moře.Hong Kong je zvláštní administrativní oblast (SAR), který má vysokou míru autonomie. Region Hong Kong se skládá ze 3 okresů: Hong Kong Island, Kowloon poloostrov a New Territories (který zahrnuje část pevniny a některé ostrovy).

Hong Kong je jedním z nejhustěji obydlených oblastí na světě, a město má 7.000.000 obyvatel (2011). To je také považováno za světové nejzaměstnanější port a je také největším světovým 3. vedoucí obchodní a finanční centrum – po Londýna New York.Kromě toho, Hong Kong je jedním z nejdynamičtějších oblastí Asie a jeden z nejbohatších obcí Asie.

Město má subtropické klima se suchými, mírnými zimami a horkém, vlhkém létě.

Hong Kong má velký cestovní ruch od roku 1990, a měl 36 milionů návštěvníků v roce 2010. Město je známé pro své panorama s mnoha výškovými budovami a mrakodrapy. Hong Kong je často popisován jako místo, kde „East Meets West“. Kultura je směs území je čínským kořenům a vlivy z jeho času jako britské kolonie.

Hong Kong je nákupní Mekkou s mnoha velkých nákupních center, obchodních domů, venkovní trhy a obchody.

Některé z nejpopulárnějších atrakcí ve městě Hong Kong jsou pohled na město z hory „Victoria Peak“ (552 m), kde si můžete také navštívit nákupní a zábavní centrum „Peak Tower“ Mrakodrapy podél přístavu „Victoria Harbour“, Hong Kong Heritage Museum – s komplexními exponátů, historie, umění a kultury Muzeum umění „Hong Kong Museum of Art“ a s 305 metrů vysoká budova Banc Číny od roku 1990.

Město také má námořní muzeum, Železniční muzeum, muzeum vědy a skanzen. Navíc, několik zábavních parků ve městě – včetně Hong Kong Disneyland Resort. Tam jsou také vynikající příležitostí pro koupání zde s písčitými plážemi.

To také doporučil návštěvu na ostrov Lantau, kde je možné vidět impozantní 26 m vysoké socha Buddhy.

Město je hlavní letiště Hong Kong International Airport se nachází 40 mil západně od centra města.