Autopůjčovna Čína

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Čína

Najděte levné autopůjčovny v Čína vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Čína. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Čína

Autopůjčovna Čína
Půjčovna aut Čína

Čína je ve východní Asii, a je světově nejlidnatější země s 1,3 miliardy obyvatel (2011). Čína je také svět 3 největší země v oblasti – po Rusko a Kanada.

Čína hraničí Severní Koreu, aby se na sever, Ruskem a Mongolskem na sever, Kazachstánu, Kyrgyzstánu, Tádžikistánu, Afghánistánu, Pákistánu, Indii, Nepálu a Bhútánu do západního / severozápad a Myanmar, Laosu a Vietnamu na jihozápadě.

Čína má dlouhou pobřežní čáru s výhledem na Žluté moře, východní Čína moře a Jihočínském moři.

Krajina se skládá převážně z úrodných plání na severu a východě, v kopcích na jihu a na hory na jihozápad. Severozápad země vyprahlá vysoké roviny a pouštních oblastech. Himalaya mountain range se nachází v západní Číně – hranice do Nepálu. Zde jsou na světě nejvyšší hora – Mount Everest – který měří 8848 m

Čína má nejrychlejší rostoucí ekonomiku a vede s ohledem na výrobu oceli,uhlí, cement, bavlna, obilí, maso a ryby. Také elektronika zboží, oděvy a obuv z Číny dominují světovém trhu. Čína je také největším světovým výrobcem automobilů.

Hlavní město Peking se nachází severovýchodně od země, a má asi 20 milionů obyvatel v metropolitní oblasti.(2011). Peking je v Číně politickým a kulturním centrem, a tady je slavné památky jako „Zakázaného města“, Velká čínská zeď, Letní palác a „náměstí Nebeského klidu“.

Peking hostil olympijské hry v roce 2008. Čína je nejlidnatější město, Šanghaj, se nachází východně od země, s 23 miliony obyvatel (2011).Další velkých měst v zemi jsou Guangzhou (11,1 milionu obyvatel), Tianjin (11100000), Shenzhen (10400000), Hong Kong(7 milionů) a Dongguan (6400000).

Číny roste cestovního ruchu, a má co nabídnout pro návštěvníky. Země může lákat vzrušující historické a architektonické zajímavosti, muzea, divadla, umění a řemesla. Čína nabízí

Také nádherné chrámy, mausoleums, kláštery a zahrady.

Cestující, kteří cestují do jednoho z hlavních měst Číny, má nejlepší nákupy – s nespočet nákupních center a center. Pokud máte větší zájem o outdoorové aktivity, může Čína nabídnout strmé hory a údolí, tropický deštný prales, pusté pouště, jezera a zasněžené vrcholky pohoří.

Čína má několik mezinárodních letišť, a národ je nejzaměstnanější nachází v hlavních městech Pekingu, Šanghaji a Hong Kong.

Populární destinace pro pronájem aut