Autopůjčovna Šanghaj

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Šanghaj

Najděte levné autopůjčovny v Šanghaj vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Šanghaj. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Šanghaj

Autopůjčovna Šanghaj
Půjčovna aut Šanghaj

Šanghaj je největším městem v Číněa jeden z největších světových přístavů.Šanghaj se nachází na pobřeží Číny východu Østkinahavet a městských rozdělena na dvě strany řeky Chuang-pchu.

Město má 9.300.000 obyvatel, zatímco metropolitní oblast s předměstími má populaci 23 mil. Kč (2010).

Šanghaj má vlhké subtropické podnebí s chladnými zimami a horkými léty vlhkých.

Město je atraktivní dovolené a přijímá turisty z celého světa. Šanghaj je také důležitým dopravním uzlem a důležité hospodářské, průmyslové a komerční centrum. Kromě toho, město je hlavní kulturní a vzdělávací centrum s mnoha univerzit, vysokých škol, divadel a muzeí.

Na východ od řeky Chuang-pchu, je nový moderní čtvrť, která dnes tvoří města finanční centrum. Oblast je charakterizována moderní architekturou a je zde také některé ze světových nejvyšších mrakodrapů. Nejvyšší stavba v světové Šanghaje Financial Center, který měří 492 metrů.

Šanghaj nabízí celou řadu atrakcí – včetně klasické čínské zahrady Yuyuan centru starého města – s pavilony jezera, a nádhernými budovami. Park byl postaven v roce 1559. Další zajímavosti v blízkém okolí Šanghaj Museum – s expozicí čínského umění a kulturní historie, Lidé park (také volal „Place lidová“), pěší Nanjing lu – s hlavními obchodními domy a četnými obchody a studentů promenády – se starými evropskými budovami z 1920.Ve čtvrti Bilbao je staré historické oblast se nazývá „voda city“. Tato oblast je velmi populární pro turisty k návštěvě, a tady to krásné kanály, mosty, chrámy a starobylé domy.

Také East Pearl TV Tower z roku 1995, návštěvu. Věž je 468 m a má 3 pozorovací paluby, restaurace, nákupní centrum, hotel a muzeum historie.

Kromě toho, Šanghaj má skvělé pláže, akvárium a zábavní park „Home“.

Město je hlavní mezinárodní letiště je Šanghaj Pudong International Airport, které je 46 kilometrů jihovýchodně od centra města.